Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nincs lehetőség a...

Miért nincs lehetőség a gyakorin visszavonni a válaszoknál az értékelést?

Figyelt kérdés

Például épp most pontoztam le véletlenül három választ is egymás után, mert totál figyelmetlen voltam és csak akkor kaptam észbe amikor már kiírta, hogy "Szerinted a válasz nem hasznos."

Szerintem nagyobb igény lenne erre mint például arra szintezős cuccra...


2020. jún. 6. 19:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Mert a fejlesztő nem akarta ezzel bonyolítani az oldalt.
2020. jún. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%

Utólagosan a vélemények felülirása egy kicsit két színű szerintem....


A GYAK-ot úgy szeretem ahogy van. Kommunista diktatúra nélkül és teljes szabadsággal.

2020. jún. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem is, ha mar valaki szavazott az kesobb ne gondolja meg magat. Koponyegforgatas.
2020. jún. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%

Mert több kárt okozna mint amennyi haszna lenne.

Egyrészt nem mindenki olyan szerencsétlen mint te, hogy kattintgat össze-vissza. Másrészt, aki esetleg mégis, az megtanulja hogy figyeljen. Reméljük te is. Ez összességében nagyon kevés embert érint, nagyon kevés esetben lenne hasznos.

Ugyanakkor a szándékos visszaélések mindennaposak lennének. Csúnyát írtál? inkább lepontozlak. Nem köszöntél? Inkább mégis lepontozlak. Nincs rajtad füstszűrős sapka? R...dj meg, lepontozlak.

Nincs erre szükség.

2020. jún. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mert most amúgy annyira rendeltetés szerűen vannak használva a pontozós gombok, ugye? :D
2020. jún. 6. 20:58
 6/12 anonim ***** válasza:
23%

Ennek a kommentnek mi értelme?

Jelenleg van egy rendszer, ami úgy működik, ahogy.

A te elképzelésed teljesen értelmetlenné tenné.

Ha nem tetszik a rendszer, lehet kritizálni, de ez önmagában nem érv a további ellehetetlenítése mellett.

2020. jún. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5%
Egyenlőtlenség és igazságtalanság mindig volt ésesz is, ettől függetlenül azért a tökéletességre kell törekedni.
2020. jún. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Éppen a múltkor hoztam fel példának egy másik kérdésnél azt amit régebben láttam az állatos topicban, tök egyszerű kérdés, "Hogy hívják a kutyádat".

Első komment Buksi, 100%-ban hasznos

Második komment Cézár 40%-ban hasznos

Azt kérded az én kommentemnek mi az értelme?

Ennek mi? A Cézár az nem cuki, lepontozom? Teljesen jó és elfogadható választ adott mindenki, nincs hasznosabb meg kevésbé hasznos köztük. Ezek után mit csodálkoznak az emberek azon, hogy össze-vissza pontoz mindenki? Simán ott lehetne a javítási lehetőség, akkor legalább normálisan hasznáhatnák ezeket a gombokat azok, akik úgy is akarják.

2020. jún. 6. 21:18
 9/12 anonim ***** válasza:
71%

A fenti példádon látszik, hogy a rendszer szar, mert nem úgy használják, ahogy kéne.

A te ötleted ezen nem javítana, sőt sokkal-sokkal szarabbá tenné.

Azok, akik lepontozzák a Cézárt, szerinted kizárólag jóindulatúan, korrigálásra használnák a javítási lehetőséget? Tényleg ennyire naiv vagy vagy csak trollkodsz?

2020. jún. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Sehol nem írtam, hogy javítana az ötletem azon ami eddig is egy kalap kaki volt. Azt írtam, hogy így legalább azok kijavíthatnák amit elcsesztek, akik nem akartak rosszindulatúak lenni pontozáskor.

Ami tényleg javítana a helyzeten az, ha ezt az egész pontozást szépen kivennék a fórumról.

2020. jún. 6. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!