Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Utólag hogyan lehet egy...

Utólag hogyan lehet egy kérdéshez kulcsszavakat adni?

Figyelt kérdés
2020. jún. 11. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
ha már egyet hozzáadtál akkor nem tudsz továbbiakat
2020. jún. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem. És ha egyet sem adtam hozzá? Valahol olvastam, hogy utólag is lehet hozzáadni.
2020. jún. 11. 15:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Utólag nem lehet hozzáadni. A kulcsszavak bevezetésekor (évekkel ezelőtt) volt ilyen lehetőség, hogy feltölthesd a régi kérdéseid kulcsszavakkal, de május 12, az új honlap élesbe kerülése óta ez megszűnt (az évek alatt mindenki feltölthette régi kérdéseit kulcsszavakkal).

Szóval most csak a kérdés kiírásakor adhatsz meg kulcsszavakat és érdemes is, mert így többen rátalálhatnak mások, ha másért nem azért, mert bekerül a figyelt kulcsszavak menüjükbe.

Nem is értem azokat, akik nem adnak meg ilyet. Nem akarnak nagyobb eséllyel jó választ a kérdésükre?!?

2020. jún. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. De régen is úgy volt nem, hogy csak akkor lehetett utólag módosítani, ha semennyit nem adtál meg.
2020. jún. 11. 22:03
 5/5 anonim ***** válasza:
A régi felüleleten lehetett, a mostanin már nem lehet.
2020. jún. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!