Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A figyelt kérdések melletti...

A figyelt kérdések melletti kék körben hibásan jelzi az újonnan érkezett válaszok számát. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Először kiírt kék körben "5"-ös számot, de a figyelt kérdésnél ugyebár az elején / elejére listázza ki az új válaszokat tartalmazó kérdéseket (avagy az általam adott válasz után hány kérdésnél jött azóta új válasz).


Na most, én csak négy darab, "új válasz érkezett" megjelölésű kérdést találtam a figyelt kérdéseim listájában, fél órával ezelőtt. Rá is kattintottam mind a négyre, majd értelemszerűen 5 helyett 1-es szám szerepel már csak a "figyelt kérdések" felirat melletti kék körben.


Azonban a teljes ilyen listámban MÁR sehol nincs (kék) kör, nemhogy az elején. Ez technikai hiba? Lehet tenni valamit, érdemes tenni valamit?


2020. jún. 18. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
A Sorrend biztos az Utolsó válasz után van állítva?
2020. jún. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges, hogy törölve lett a válasz, amit neked jelez a rendszer, de ugyebár már nincs meg. Érdemes ilyenkor a pöttyre kattintanod a menüdben, a Figyelt kérdések mellett és akkor el tudod tüntetni onnan a jelzést.

Így akkor jelenik csak meg legközelebb, ha ismét lesz friss tartalom.

2020. jún. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi.
2020. jún. 21. 19:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!