Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ezen az újra dizánnyolt gyk-n...

Ezen az újra dizánnyolt gyk-n hol a sitemap?

Figyelt kérdés
Arról az oldalról van szó, ahol az összes kérdést meg lehet nézni időrendben és nem kell kategóriánként bögyörészni. A gombot nem látom sehol és már a gyakorikerdesek.hu/sitemap címen sem jön be.

#sitemap #szitemap #minden_kérdés
2020. jún. 19. 02:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nemértem.
2020. jún. 19. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

(Elnézést kérek, nem segítek a válaszommal, de nagyon kerestem én is, és nem találom. Pedig jó volt egy folyamban látni a kérdéseket, kategóriába sorolás nélkül.

Mostanában szokott illetékes válaszoló írni, Gyakorikerdesek.hu felhasználónévvel, lehet, hogy erre is válaszolnak. És remélem, nem azt, hogy már nincs ilyen lehetőség.)

2020. jún. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Már a redesign előtt hónapokkal levették a Sitemap linket. A váltásig még elérhető volt a link birtokában is ha lementetted magadnak/megjegyezted, azóta viszont ezt is letiltották, így nem publikus többé.
2020. jún. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Még mindig van sitemap, elérhető.

https://www.gyakorikerdesek.hu/sitemap.xml

2022. szept. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!