Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan és hol tudom a felhaszn...

Hogyan és hol tudom a felhasználó nevem módosítani itt a gyakorin?

Figyelt kérdés
Admin/Modi tudja módosítani ha nekem nincs rá lehetőségem? Vagy amivel regisztráltam az fix azonosítóként (ID-ként) működik és ezért nem lehet?

2020. jún. 20. 02:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Modikat kérd meg, de szerintem ez van. Így Regeltél, így is szólsz hozzá.
2020. jún. 20. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet
2020. jún. 20. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Idézet a GYIK-ból:

"A felhasználói neved kivételével a többi adatot a későbbiekben bármikor megváltoztathatod a Beállítások menüpontban. (...) Ha a felhasználói neved láthatóra állítod, megjelenik a kérdéseid és válaszaid mellett, ha nem, akkor "anonim" módon kerülnek ki az általad írt tartalmak. Kivételt képez ez alól a Toplista, ahová ha felkerülsz, kiíródik a felhasználói neved, illetve ha privát üzenetet küldesz valakinek, ott is megjelenítjük."


Tehát módosítani a nevedet csak úgy tudod, ha az elérhetőségen írsz a moderátoroknak. Ha indokoltnak tartják, akkor meg fogják neked változtatni. Ha nagyon nem jön össze, még mindig elrejtheted.

2020. jún. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, megkérdeztem ezt írták:

"név módosítására nincs lehetőség, ill. csak abban az esetben, ha valaki véletlenül a saját nevével regisztrált az oldalra"

2020. jún. 20. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!