Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Lesz valami előnyöm abból,...

Lesz valami előnyöm abból, hogy ha szintet lépek itt gyakorin? Van valami elrejtett végső nagydíj?

Figyelt kérdés
Néha észreveszem a jelenlegi szintemet, és nem tudom eldönteni, hogy van-e értelme ténylegesen itt lenni, és szintet lépni, vagy az egész meg fog állni valamikor, amikor már nincs több szint..

2020. júl. 1. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Nincs díj. A jogosultságaidat terjesztik ki a nagyobb szintek egy kicsivel. Például a korlátozási idők vagy mennyiségek egyre enyhébbek a szint növekedésével, és ennyi.


Ne azért legyél az oldalon, csak hogy a szinted jó nagy/sok legyen, mert semmi extra dolog nem jár vele. Az aktív használatot könnyítik meg valamennyire, de alapvetően még mindig az az oldal célja, hogy ha valakinek (valós) problémája van, arra lehetőség-tudásod-tapasztalatod vagy a kiváló Google kereső használati képességed szerint (jó szándékú, objektív) választ adj.

2020. júl. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Én a 3. szinten vagyok, hát nem csodálatos? :)
2020. júl. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
wow nagyon menő. És várod már mikor szintet lépsz?
2020. júl. 1. 17:08
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Én ötösön vagyok, és nincs több szint. Még nem kaptam nyugdíjajánlatot.😂

De mikor elkezdtem (évekkel ezelőtt), akkor sem azért csináltam, hogy elérjek itt valamit.

2020. júl. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Nincs dij. És #2 csodás
2020. júl. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

Mikor bejött ez a szintezés, már akkor 5-ös voltam, és már akkor több mint 2000 válaszom volt.


Nincs díj.

2020. júl. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
#azosztigen
2020. júl. 2. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
nincsen díj.
2020. júl. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!