Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mennyi,törölt kérdés és...

Mennyi,törölt kérdés és válasz utánn törölnek innen valakit?

Figyelt kérdés
Van erre szabályzat,leírás,stb?
2020. júl. 9. 10:02
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
A sokadiknál
2020. júl. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Változó,szerintem a kérdés-válasz úgymond sújosságótól függhet.

Darabra azt nem lehet megmondani szerintem.

2020. júl. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Akár az elsőnél is, ha valami nagyon durvát teszel fel. Ha pedig leírod, hogy 16 év alatti vagy, akkor kérdéstől függetlenül is, sajnos.

Konkrét szám nincs, moderátortól függ, illetve a törölt kérdések összetételétől, hogy mikor lesz elegük.

2020. júl. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Van el is tudod olvasni, de egyedi elbírálás is lehet. Nyilván ki lehet írni olyat vagy hozzá lehet szólni olyat, ami miatt egyből repülsz ( + akár jogi következményei is lehetnek). Mindre nem írnék példát, de szerintem érted.
2020. júl. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pár provokatív kérdés, pár trágár válasz és viszlát, nem kell hozzá olyan sok. Volt olyan, aki feltett egy provokatív és mellesleg trágár kérdést, azt tiltották, utána meg egyik kérdés után tette fel a másikat egyre trágábbul hogy miért törölték a kérdését. Na ő valószínűleg már nincs a felhasználük sorában.
2020. júl. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19%

Jó van,

köszi mindenki.

6 óra rájöttem már ,nem is érdekel.

Semmiségé töröltek kérdésem, és nem írhattam új kérdést.6 óra eltelté ig.

Mert mem volt értelmezhető a kérdésem.

Azt mondták

.

Akkor jóvan.

2020. júl. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

"Ha pedig leírod, hogy 16 év alatti vagy, akkor kérdéstől függetlenül is, sajnos."

Miért sajnos? Te se vagy még 16?

2020. júl. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%

Van évente egy-két bizarr kérdésem, amit törölnek, de a heti rendszeresség mellett ez eltörpül.

Egyszer volt olyan, hogy egy tudományosnak szánt elméleti kérdésemet átraktak az ezóba, bepöccentem, és kommentben mondjuk úgy kritizáltam a moderátori munkát, amiért letiltottak. De akkor még kis kamasz voltam, azóta megjött az eszem, írtam egy bocsánatkérő e-mailt, és azóta minden rendben.

Legyetek ti is asszertívek! :)

2020. júl. 15. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem eddig 3 kérdésemet törölték 2 hónap alatt. Igaz ebből az egyik rossz kategóriában volt, és szinte biztos hogy ezért lett bejelentve. A másik azért mert káromkodtam, de valami nagyon enyhe káromkodás lehetett. A harmadik pedig kéretlen tartalom volt. Az utolsot
2020. aug. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!