Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Létezik Gyakori Kérdések...

Létezik Gyakori Kérdések alkalmazás, applikáció? Pl olyan, ami jelzi, ha jött válasz a kérdésre.

Figyelt kérdés

2020. júl. 18. 08:14
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Még nem. De látva az oldal frissülését is, szerintem idők kérdése és lesz.
2020. júl. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Fél éve még azt mondtam volna, hogy valószínűleg nem. De a frissítésre sem nagyon láttunk esélyt, így jelen állás szerint nem elképzelhetetlen.
2020. júl. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Volt már, de nem tudták összehangolni az oldallal, így teljesen külön életet élt. Talán még most is le lehet tölteni.
2020. júl. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi. Most olvastam más kérdéseknél is, hogy volt (vagy van?) De azt írják, hogy rossz. (Azt nem, hogy miben.)

Olyan kéne, ami hangüzenettel jelzi, ha jött válasz.


Majd megnézem, hogy még létezik-e.

2020. júl. 19. 07:08
 5/7 A kérdező kommentje:

Csak egy app áruházban néztem meg, ott nem találtam.

Talán ti megtaláljátok.

2020. júl. 19. 07:13
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
2020. júl. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nem tudom, hogy ismered-e ezt az alkalmazást?! Szerinted ez jó arra, hogy jelezze hanggal vagy fénnyel, ha jött üzenet vagy válasz ide?
2020. aug. 5. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!