Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Itt a GyK-n miért nem lehet...

Itt a GyK-n miért nem lehet jelenteni a privát üzenetet??

Figyelt kérdés

Nem alapvető dolog lenne, hogy jelenteni lehessen a kéretlen troll privát üzeneteket is, nem csak a kérdéseket/válaszokat? (Vagy csak én nem találom ezt a funkciót?)


Igen, tudom, hogy van tiltás funkció, de ez max arra jó, hogy a saját "postaládám" tiszta legyen, másnak ugyanúgy írogathat.



#privát #üzenet #szaregyoldal #alapvetőfunkció
2020. júl. 19. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
E-mailt írhatsz képernyőképet mellékelve az info@gyakorikerdesek.hu címre, és akkor figyelmeztetik vagy kizárják az illetőt.
2020. júl. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%
ott a tiltás gomb
2020. júl. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
A válaszolót le tudod tiltani, az üzenetet jelenteni tudod emailban a moderátoroknak, ök akár az adott felhasználót is tilthatják az oldalról.
2020. júl. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1. és 3. Köszi, az lesz akkor.

2. örülök, hogy el is olvastad a kérdést, szövegértés 5-ös! :)

2020. júl. 19. 17:19
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem lehet jelenteni, mert az üzenet privát = nincs jogosultsága senkinek azt elolvasni és minősíteni. Az oldal üzemeltetője sem lát(hat) rá a levelezésre, a levéltitok megőrzés miatt. Azért nem tudod jelenteni a privát üzenetet, mert nem tud ránézni a moderátor, hogy mit jelentettél volna. Ezért - ahogy a többiek is írták - külön neked kell bizonyítékként mellékelned a beszélgetésről készült képet.
2020. júl. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5.


Ez érthető valamennyire, de vannak olyan oldalak, appok, ahol bejelentés függvényében rálátnak az adott üzenetrészletre, vagy opcionálisan csak a jelentett felhasználó profiljára, hamis bejelentés esetén pedig a bejelentő koppan. Ez egy teljesen működő szisztéma máshol, nem értem, hogy itt miért lenne olyan nehéz bevezetni.

2020. júl. 19. 19:50
 7/7 anonim ***** válasza:
67%
Mindenre választ ad szerintem, hogy 15 év kellett egy mérföldkőnek számító design-, és minimális funkciófrissítésnek. Eddig abszolút nem volt szempont semmi, gondolom most szóltak le a könyveléstől, hogy ha nem csinálnak valamit akkor végleg földbe áll az oldal, vagy most gyűlt össze annyi Adsense pénz, hogy kifizessék a programozókat.
2020. júl. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!