Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Sötét téma bug?

Sötét téma bug?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy itt az oldalon alul bekapcsolom a sötét témát, de rákövetkező nap már visszaáll az alap világos témára. A beállításokban nem találtam erre opciót.


Remélem valaki megtudja mondani, hogy mit csinálok rosszul és hogyan tudom megoldani, hogy állandó legyen a sötét téma az oldalon.


Lehet, hogy nem én csinálom rosszul, hanem ez egy bug az oldalon?



2020. júl. 21. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is ez szokott lenni valószinüleg ez igy van
2020. júl. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem menthető a sötét téma, minden nap kapcsolni kell.

Inkább állítsd át, ahogy példákkal leírták itt, és az állandó lesz.

Nálam pl. sárga a háttér.

2020. júl. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 - Mégis hol állítsam be? A beállításokban semmiféle opció nincs erre.
2020. júl. 21. 16:24
 4/9 2*Sü ***** válasza:
100%
Azt, hogy sötét témát használsz azt a böngésző tárolja sütiben. Ennek a sütinek a „szavatossága” a böngészés végéig tart, tehát ha bezárod a böngészőt, akkor elfelejti azt, hogy sötét témára kapcsoltál. Ez így működik jelenleg. Nem nevezném bugnak, ez csak egy működési sajátosság, ami akár indokolható is azzal, hogy az emberek egy jelentős része csak este, éjszaka kapcsol sötét módra.
2020. júl. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha másféle témát akarsz, vagy a sötétet állandóra, azt neked kell megoldani, erre régebben voltak itt példák.
2020. júl. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Keress itt vissza azokra az időkre, mikor ez az új kinézet még nagyon friss volt.


Pár kérdés alá linkeltem sötét témát. (Sötétszürke, kék-zöld színátmenet)


A hátulütője, hogy telefonon Chrome-ban nem működik, csak a számítógépes Chrome-ban, meg Firefoxban (mindkét változatban)

2020. júl. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget srácok.
2020. júl. 22. 19:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Cookie-t fogadd el. Mert akkor elmenti a dolgokatt
2021. jún. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Csak addig menti el ameddig használom a Chrome-ot, amikor bezárom, akkor a süti is törlődik és visszaáll az alap nézetre.


A #4-es válaszba ez le van írva, hogy így működik az oldal.

2021. jún. 11. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!