Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Vajon a GYK közössége képes...

Vajon a GYK közössége képes lenne erre?

Figyelt kérdés

Szerintem a moderátorok egy csomó olyan kérdést/választ törölnek, amit nem kéne és egy csomót meghagynak, amit törölni kéne.

Ha mondjuk szavazás alapon történne a törlés és 10 emberből 8-nak a törlésre kéne szavaznia a tényleges törléshez, akkor szerinted a felhasználók felelősen szavaznának? Azokat a kérdéseket/válaszokat szavaznák törlésre, amelyek szabályellenesek, vagy azokat amelyek nem tetszenek nekik?


2020. aug. 1. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Mivel sokan már azért törölnének kérdést mert az nem tetszik nekik, pedig nem szabályszegő. Szóval még rosszabb lenne.
2020. aug. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Ilyen nem lesz, mivel alapvetően ellenkezne az oldal érdekeivel / működési elveivel. Például ha az a szabályszegés oka, hogy valaki egy bűncselekmény elkövetéséhez vagy valamilyen jogellenes/törvénytelen dologhoz kér segítséget a kérdésben, akkor azt az oldal üzemeltetői - érthető okokból -a lehető leggyorsabban szeretnék törölni az oldalról (és szerintem reménykednek utána, hogy még időben sikerült törölni...), nem pedig még szavaztatni kitudja mennyi ideig, hogy na ugyan a közönség egyetért-e vele, hogy ezt törölni kéne...

A másik meg amit az 1.válaszoló is írt, hogy - attól függően, hogy egy adott téma/kategória mennyire számít "érzékenynek" - nem a józan ész/logika alapján menne a szavazás, hanem az emberek személyes véleménye, gondolatai szerint. Elég csak megnézni a hasznossági pontozást. Szóval emiatt se lenne értelme.

2020. aug. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem azért írtam, mert szeretném hogy így legyen. Csak kíváncsi vagyok, hogy ha mégis így lenne, akkor ti, felhasználók partneretek lennétek-e az oldal működésében vagy szétbarmolnátok az állati ösztöneitekkel.
2020. aug. 1. 17:42
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem túl lenne vele bonyolítva az oldal. Amikor most megváltozott 2 hónapja, sokan akkor is nem tetszésüket fejezték ki, hogy a régi jobb volt, ez milyen átláthatatlan, stb.
2020. aug. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez tul rossz lenne mert vannak olyan emberek hogY hmm csesszünk ki a másikkal. És akkor a törlésre mennek még ha nem is szabályba ütközne a kérdés/válasz inkább csak ronraná az oldalt
2020. aug. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!