Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Lehetne egy olyan újítás itt...

Lehetne egy olyan újítás itt az oldalon, hogy adott kérdés alatt a rendszer feltünteti, hogy melyik válaszokat küldte ugyanaz a személy. Nektek tetszene?

Figyelt kérdés
Példaul színnel vagy egy számmal. Szerintem nem lenne rossz, sok félreértés elkerülhető lehetne. Lehet valami oka annak, hogy nincs még bevezetve?

2020. aug. 1. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valahol örülnék neki, de igazándiból ha az oldal elsődleges (és egyetlen) funkcióját nézzük akkor nincs értelme, mert itt az a lényeg, hogy ha valaki feltesz egy kérdést, akkor választ kapjon rá, teljesen mindegy, hogy kitől. Nem az, hogy a válaszadók később egymással beszélgessenek/chateljenek a kérdés alatt. Márpedig, ha visszalépünk a fent írt funkcióhoz, akkor alapesetben egy válaszolótól egy válasz jön.
2020. aug. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem hogy nem lett bevezetve, hanem a májusi módosításkor éppen ellenkező irányultságú változások történtek.


• Azóta nem mutatják számszerűen, azaz, pontosan a válaszíró válaszadási százalékát.

• Az all-time toplistában azóta nem szerepel a felhasználók válaszadási és válaszértékelési százaléka.

(Egy adott kérdésnél nem számít, de a tartományszintű grafika nem egy adott felhasználó válaszadási százalékát mutatja, hanem az adott kategóriában elért válaszadási százalékát.)


Ezek az azonosíthatóság lehetőségének csökkentését szolgálják; ennek ellentmondana az elképzelésed.


Nekem nincs ilyen igényem. Konkrét kérdésekre, konkrét válaszokat szoktam írni, akár kialakult a kérdésnél valamiféle egymásnak felelgetés, akár nem. Nincs mit kibogoznom, nem válaszolókkal vitatkozom, a kérdésre válaszolok. Egy kérdésre, egyszer.


Egyébként, furcsállom a kérdésed megfogalmazását: „Lehet valami oka annak, hogy nincs még bevezetve?”. Mintha ígérve lenne a bevezetése, csak számodra ismeretlen okból, késne.

2020. aug. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, kicsit hülyén tettem fel a kérdést. De erre akartam rákérdezni, hogy milyen megfontolás lehet amögött, hogy nem vezetik be. Teljesen logikus amit írtatok, köszi! Mindemellett én örülnék neki, pedig sosem szoktam vitatkozni vagy a vitákat olvasgatni, máshol is gyakran előfordul, hogy több választ ír valaki.


Amúgy amit írtam az az azonosíthatóságot nem hiszem hogy bármennyiben növelné, mert csak adott kérdés alatt lenne ismert, hogy mely válaszokat írta ugyanaz a személy. Inkább csak egy kényelmi funkció lenne. Nem kéne visszahivatkoni, hogy 2-es voltam, 13:24 voltam, stb.

2020. aug. 1. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!