Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Volt már olyan, akinek átírták...

Volt már olyan, akinek átírták a kérdését a moderátorok?

Figyelt kérdés
2020. aug. 7. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Ez gyakori.
2020. aug. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Volt.
2020. aug. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Nekem nem, de több olyat láttam, ahol a kérdés eredetileg értelmetlen volt, vagy annyira rossz heylesírással írta ki a kérdezö, hogy értelmezhetetlen lett, ott kijavították, de a tartalmát nem változtatták meg.
2020. aug. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Például itt van ez a kérdés:

https://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__egyeb-kerdesek__9..

Az eredeti szó itt a hugyozni volt, csak a moderátorok átírták, de amúgy meghagyták a kérdést.

2020. aug. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Velem is volt olyan, hogy feltettem egy környezetvédelmi kérdést a politika topikban, mert politikai vonatkozású is és kimondottan politikai oldalról szerttem volna megvitatni. Az első 3 válasz egy lekezelő troll volt,írtam neki kommenteket, hogy hagyjon békén és elképesztő, hogy egyre több ilen trollkodós válaszsorozat van, nem moderálják őket. Erre nem az ő válaszait törölték, hanem az enyémeket és áttették a tudományok topikba a kérdésem, pedig ő kötött belém és a válaszai degradálóak voltak, a kérdésre nem válaszoltak. Ennyit az objektivitásról.
2020. szept. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Előző vagyok, Azért döbbentem meg, mert pár héttel korábban jelentettem egy másik troll két kötekedését és egyiket sem törölték.
2020. szept. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon részrehajlóak és egyébként maguk is trollok a maguk beosztásában.
2020. okt. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!