Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek hogyan kellene...

Szerintetek hogyan kellene szankcionálni a notórius lepontozókat?

Figyelt kérdés
Ha valaki lepontoz (folytatás a szavazásnál)

2020. aug. 29. 22:51
A kérdező szavazást indított:
egy kérdésnél oldalanként öt választ, akkor nem pontozhatja tovább azt a kérdést.
egy kérdésnél oldalanként öt választ, akkor nem pontozhatja tovább azt a kérdést, és egy napig semmit.
egy nap több különböző kérdés 20 válaszát, ami kérdésenként nem több, mint három, akkor aznap már nem pontozhat többet.
előző nap 20 választ, akkor a kérdés megjelenéséhez képest ne pontozhasson három órán belül (hogy ne az elsők legyenek mindig lepontozva).
Majdnem az összes megoldással egyetértek.
Jók az ötletek, de a számok legyenek alacsonyabbak.
Jók az ötletek, de a számok legyenek magasabbak.
Egyikkel sem értek egyet, a javaslatomat megírom.
Felesleges őket büntetni, így is elég boldogtalanok.
25 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Mindenki úgy pontoz, ahogy akar.
2020. aug. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 MBbpg ***** válasza:
87%
Ha egy rossz választ felpontoznak, az is tud olyan ártalmas lenni, mint amikor egy jó választ pontoznak le (igen, tudom hogy pontoknál nem számít hátránynak, de a GYIK a válaszadásról szól elsősorban, nem pedig a pontgyűjtögetésről). Kiszűrhetetlen, hogy vajon az illető szakértő-e az adott témán belül, és rosszak a válaszok, vagy pedig troll, vagy pedig egy meggyőződéses, fanatikus amatőr. Szerintem ezért kockázatos és részben felesleges a gyakori lepontozás szankcionálása (bár abban egyetértek, hogy a trollok jelenléte létező probléma a GYIK közösségén belül)
2020. aug. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy nem egyértelmű két opció.

Az, hogy "Jók az ötletek, de a számok legyenek alacsonyabbak" az értelemszerűen azt jelenti, hogy szigorúbbak legyenek a megvonások, annál pedig, hogy "...a számok legyenek magasabbak, engedékenyebb feltételeket kell érteni, azaz pl. 20-nál több választ is lepontozhat.

2020. aug. 30. 07:30
 4/12 A kérdező kommentje:

Én pl. az olyan lepontozásokat szeretném megakadályozni, mint ami az alábbi kérdésnél is van, ahol minden választ lepontozott egy 53%-os illető:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__106668..

2020. aug. 30. 07:37
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

Olvasd el újra, hogy mi van a válaszok értékelőgombjaihoz írva:

"Hasznos számodra ez a válasz?"

Ha nem hasznos számára a válasz, szabadon lepontozhatja. Te meg nem büntetheted meg ezért.

2020. aug. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%

5. És akkor mi van ha tényeket pontoznak le? Olyanokra gondolok, hogy pl: valaki megkérdezi mennyibe került egy oltás kutyának xy rendelőbe vagy hány lába van a hangyának és a jó válaszokat lepontozzák.

Hogy lehet egy tény szerű válasz nem hasznos???

Állatok kategóriában vagy 10 ilyen folyamat mindenkit lepontozó barom van, akármit ír az ember azt lepontozzák.

Azért az már kicsit furcsa, hogy semmit nem találnak hasznosnak egyesek, és nem csak 1-2 kérdésnél, hanem baromi soknál szinte az összes kategóriában...

Szerintem is változtatni kéne ezen a pontozáson vagy megszüntetni az egészet és kész!

2020. szept. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
21%
A hülyeség nem alkotmányellenes.
2020. szept. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%

4

Honnan lehet azt tudni, hogy ugyanaz az ember az ugyanolyan %-os? Szerintem nem lehet tudni. Vagy igen?

2020. szept. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%

8. Hát annak elég kevés az esélye, hogy egy kérdés válaszainál mindegyiket lepontozza egy 50%-os ember (aki nem ugyanaz, hanem mindig másik ember), főleg amikor csak ketten pontoztak addig és abból az egyik minden válasznál az 50%-os...

Na meg ha egy csomó ugyanolyan százalékos ember pontozná akkor mindegyik pontozná mindegyik választ és nem az egyik csak az egyiket a másik meg csak a másikat.

2020. szept. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

9

Lehet, hogy kevés az esélye, de amikor még kiírták a %-okat, akkor 2 ugyanolyan %-os is volt, mint én. Az egyiknek valami neve is volt, és többször írtak olyat, hogy pl. én közülük több regisztrációról válaszolok.


A látszat csal.

2020. szept. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!