Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Itt a gyakorikerdesek.hu-n...

Itt a gyakorikerdesek.hu-n hogyan lehet kideríteni,hogy melyik válaszomat vagy kérdésemet törölték,És miért.?Régebben írtam nekik a "miért" ügyben,a válasz:

Figyelt kérdés
https://www.gyakorikerdesek.hu/felhasznaloi_szabalyzat Semmi kokrétum hogy pl. 7.e szabály miatt...

2020. okt. 1. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Minden választ a szabályzat megsértése miatt törölnek. Azt neked kell látnod, hogy melyik kérdésedet/válaszodat törölték, ilyenkor a megválaszolt kérdéseid listájában törlődik a válaszod és a válaszok száma eggyel csökken, illetve a Saját kérdéseid listájából törlődik a kérdés.


Válasz törlést nem szoktak tételesen indokolni, kérdést általában igen.

Ha pedig már hivatkoztak a szabályzatra és eddig nem olvastad, érdemes megnézni és a jövőben megpróbálni kerülni a szabályzatot sértő tartalmakat kiírni, linkelni, hivatkozni rájuk.

2020. okt. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pont ez az.Hadd tudja már a felhasználó az okot,hogy legközelebb véletlenül se csináljon hasonlót...Persze persze 100 kérdés meg 500 választ csak úgy fejből...
2020. okt. 1. 19:30
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem kell mindent fejben tartanod, a legtöbb moderálás 24 órán belül megtörténik, így csak az elmúlt 1-2 napi kérdésed vagy válaszod fog törlődni az esetek 99%-ában. Arra pedig emlékezned kell, mert mint látod, nem kötelesek megindokolni.
2020. okt. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezt biztosan tudom hogy nem 1-2 nap.Volt olyan hogy két hétig figyeltem a válaszokat a kérdésemre(akkor még mind megvolt),két hónap múlva ránéztem,és eltűnt néhány válasz.
2020. okt. 1. 19:48
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Kb. Olyan ez,mint amikor a bíróságon odalökik a "bűnösnek" a Btk nyomtatott változatát :)
2020. okt. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdésnél odarittyentik a sablon "nem felelt meg a kérdéskiírás alapfeltételeinek" oszt kezicsokolom.
2020. okt. 3. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is jelentettem már konkrétan olyan választ ami semmit sem segített csak mocskolódott....azóta ott van. Ennek már lassan 2 hete, nem hogy 24 órán belül... Akkor törölnek amikor úgy tartja kedvük.
2021. márc. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!