Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mikor lehet már megnézni,...

Mikor lehet már megnézni, hogy ki milyen kérdéseket, esetleg válaszokat írt?

Figyelt kérdés
Egyszer valaki feltett egy ilyen kérdést, ott írták, hogy lesz majd ilyen funkció, hogy meg lehet majd nézni(aki láthatóvá tette a nevét) a felhasználó kérdéseit/válaszait.
2010. aug. 7. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
inkább egy olyan funkció kellene, h itt a válaszoknál legyen egy olyan, h válasz erre, vagy valami, m sokszor ha beindul a beszélgetés, azt se tudjuk ki kinek ír
2010. aug. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igazad van, de itt nem egymással kellene "beszélgetni", hanem a kérdezőnek kell válaszolni.
2010. aug. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez is igaz, de néha azért ki kell fejteni, amihez több ember is kell
2010. aug. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Őőőőő, már nem ezért vagy azért, de ennek a "válasz erre-arra" dolognak a kérdéshez semmi köze :P
2010. aug. 7. 21:13
 5/9 anonim ***** válasza:
holnapután kiskedden
2010. aug. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Remélem ilyen nem lesz! Mert én hülyeségeket szoktam irni
2010. aug. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De az volt, hogy annak lehet, aki láthatóvá tette a nevét...amint látom, a tiéd nem látható.
2010. aug. 8. 17:04
 8/9 haggyámán ***** válasza:
És miért akarod látni a kérdéseimet/válaszaimat?
2010. aug. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ikszdé xD ***** válasza:
100%
Senkinek semmi köze nincsen ahhoz, hogy én milyen kérdéseket, illetve válaszokat írok. Amugy szerintem ilyen nem lesz, de ha mégis akkor szerintem a felhasználók beleegyezése is kellene hozzá.
2010. aug. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!