Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha törölnek a moderátorok...

Ha törölnek a moderátorok tiltanak egy felhasználót mi, a többi felhasználók hogyan érhetnénk el, hogy a moderatorok felfigyeljenek a fiókjára és újra aktiválhák? Például az összes válaszára zöld kezet nyomva?

Figyelt kérdés

Pl, ha valaki bohóckodott, de előtte normális válaszokat adott és moderátori figyelmeztetést kapott ami után megint normális, komoly válaszokat adott, de túlzásba vitte addigra már a bohóckodást és letörölték és most hiányzik nekem és ki van írva amúgy a felhasználóneve.


A moderátoroknak igaza volt, ezt belátom, de, van rá esély, hogy, ha látják, hogy írt okos válaszokat is és nem csupan trollkodni járt ide, akkor jó magaviseletért felfüggesztettet kap és visszajön?


Nagyon hiányzik.



2020. okt. 25. 15:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
A kapcsolattartás emailjére írhatsz levelet az érdekében.
2020. okt. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Neki kell kérnie, hogy engedjék vissza.
2020. okt. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

És fog engedélyt kérni? :( :'(


Remélem igen!


Nem tudom, akkor most én semmit sem tehetek?

2020. okt. 25. 15:29
 4/11 A kérdező kommentje:
Elkezdtem zöld kezeket nyomni neki, lehet az segít, nem???
2020. okt. 25. 15:29
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem segít. Ha van egy provokátor vagy troll aki mellé beáll még pár ember hogy felszavazza a válaszát, attól az még nem fog hasznossá vagy szabályossá válni. Senkit nem érdekel hogy ki hány százalékon áll, az a lényeg hogy mit mond. Ha az szabálysértő, akkor törölni fogják. Ha valaki folyamatosan ilyen hozzászólásokat vagy kérdéseket generál, figyelmeztetni szokták, hogy fejezze be. Ha nem teszi, ki fogják tiltani, amiről kizárólag ő tehet. Ezek után nem fogják visszaengedni, hiszen megkapta a lehetőséget, de nem élt vele.
2020. okt. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5, nem érted. Figyelmeztették, ami után leállt és elkezdett normális válaszokat írni majd tiltották.


Szóval leállt amikor jött a figyelmeztetés, csak addigra késő volt úgy látszik. :'(

2020. okt. 25. 15:35
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Őt nem először figyelmeztették. Még gúnyolódott is pár hete, hogy beírtak a modok az ellenőrzőjébe, most mit csináljon vele, írassa-e alá anyuékkal. Majd tovább folytatta a trollkodást, bármilyen megbánás nélkül. Ne csináljunk már mártírt belőle.
2020. okt. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Hetes, szerintem az nem gúnyolódás volt. Ha arról beszélünk, akiről a rekordkérdés alatt szó van, neki ilyen érdekes a természete.
2020. okt. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Büdi Lili-ről van szó?


Csak mert az ő helyzete elég érdekes.

Van (volt) egy felhasználó, akinek ez volt a neve, de mindenhova írta a pisis szövegeit, meg hogy ő már 30 éves, stb. (Utóbbiba kicsit belezavarodott, mert a 17 évesnek azt írta, hogy a gyereke lehetne :D ) és már ki van tiltva.


Illetve ezzel a pisis dumával van még ő:


"1838/2443 anonim válasza:

Na jó, hívhattok Büdi Lilinek, mert nem gúnynak szánjátok, nem tartjátok cikinek, hogy nyolc évesen a nadrágomon át pisiltem a wcbe mert nem tudtam kigombolni a nadrágomat."


https://www.gyakorikerdesek.hu/ismerkedes__egyeb-kerdesek__1..



A tiltás feloldást amúgy meg a kitiltott kell kezdeményezze e-mailben.

2020. okt. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%
9, köszi a linket, ez olyan min a Star wars, amikr bemutatják, hogy hogyan lesz Darth Vader, de itt Darth Vader helyett Büdi Lili. xD
2020. okt. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!