Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Melyik napszakban a legérdemes...

Melyik napszakban a legérdemesebb a kérdésem feltenni, ha azt szeretném, hogy a lehető legtöbben lássák?

Figyelt kérdés
2020. nov. 13. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, kik a célcsoportod.
2020. nov. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Általában az esti órákban a legaktívabbak az emberek az interneten, már munka/iskolaidő után, de még lefekvés előtt.

Most viszont hogy sokan otthonról dolgoznak/tanulnak, ezek az időpontok is lazultak valamennyire, de az estében biztos lehetsz.

2020. nov. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából a jövőbeli karrier terveimről szeretnék kérdezni, illetve olyan embereket találni, akik talán hasonló cipőben járnak, mint én.
2020. nov. 13. 11:39
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tökmindegy, hogy mikor teszed fel, abban a témakörben ami érdekel mindig visszaolvasok a legutolsó általam már ismertig.
2020. nov. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én speciel a késői kérdéseket már kerülöm, mert zömében valami szer hatása alatt íródnak, vagy totál részeg az illető.

Esetedben reális kérdésekre-válaszokra munkaidő után lehet számítani, mert a normálisabbja jár dolgozni.

2020. nov. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A fentiekhez annyit tennék hozzá:

Erre ügyelj, amikor felteszed a kérdésed.

Üzlet és pénzügyek kategória => Karrier, fizetés alkategória.

És akkor talán választ is kaphatsz szakértőktől.

2020. nov. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!