Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az, hogy a gyakoriró...

Miért van az, hogy a gyakoriról ha beszélgetsz egy emberrel, szó nélkül eltűnik?

Figyelt kérdés

Nem az a bajom, hogy már nem akar beszélgetni vagy valami.

Hanem az, hogy nem is mondja el az okát, vagy csak simán legalább bejelentené, hogy nem fog írni.


Ez már néha vicces is tud lenni xD


2020. dec. 6. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Ha eltünés alatt azt érted hogy nem válaszol a megkeresésre miután már elkezdődődött a beszélgetés és érdeklődsz.Igazából gerinctelenek.nem mintha ez a miértre legitim válasz lenne mert nem jogositja fel ezeket erre.Nekem rengetegen eltüntek.Még képet se kaptam senkiről.Rengeteg kamus és gerinctelen féreg eltünő volt.Volt olyan amelyik kép nélküli facebookot adott meg és soha nem reagált többet sehol.valószinüleg kamu és nem is az övét adta meg.szerintem baromira nem vicces inkább szomoru.mi a vicces ebbe szerinted?unalmas egy idő után már ha a szomorun tovább lépsz.
2020. dec. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Talán nem vagy akkora érdekesség számára, mint amilyennek hitt vagy amilyen kezdetben voltál. Mivel nem alakult még ki kifejezetten komoly emberi kapcsolat köztetek, így nem is érzi szükségesnek, hogy leírja az okát, mert úgy véli nem sebez meg egy életre.

Legalábbis nekem ez a véleményem, de ezer oka lehet. Ahány ember, annyi szituáció:)

Lépj túl rajta.

2020. dec. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Teljes mértékben igazat adok neked! Hihetetlenek az ilyen emberek.

A vicces az, hogy sorozatosan ez történik. Már elegem van.

2020. dec. 6. 19:18
 4/6 A kérdező kommentje:

2-es valamilyen szinten neked is igazad van!

Most már nem is érdekelnek az ilyenek.


Köszönöm valászokat:)

2020. dec. 6. 19:20
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Véleményem szerint ennek több oka is lehet:

1. Már nem szeretne beszélni veled az adott illető.

2. Nem látogatja az oldalt.

3. Valamivel megbántottad (Akár egy ártatlan mondattal). Soha nem lehet tudni, hogy mivel lehet megbántani egy vad idegen embert.

2020. dec. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
64%

Nekem 320 oldal privátom van.

Ha elmegy a beszélgetés a "Hogy vagy?" irányba, akkor nem szoktam válaszolni. meg akkor se, ha a másik már semmit se kérdez. Nekem nem életcélom fenntartani egy privát beszélgetést.

2020. dec. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!