Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha törlöm innen a fiókomat,...

Ha törlöm innen a fiókomat, törlődnek a kiírt kérdéseim is?

Figyelt kérdés
Ill. azok is, amiket megválaszoltam?
2020. dec. 18. 07:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A nyilvánosan kiírt, kitett kérdéseid nem törlődnek. A saját fiókodban ki tudod törölni, meg a megválaszolt kérdéseket, privát bejövő, kimenő leveleket is.
2020. dec. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogyan tudom törölni a kiírt kérdéseket? A profilomba ha rá megyek arra, hogy sajat kérdések, van ott ugyan egy X jobb oldalon, de az nem a végleges törlést jelenti, hanem csak az en menümből távolítja el, a kategóriák között továbbra is megtalálható marad. Ezt írja.
2020. dec. 18. 07:37
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem tudsz törölni.

Sem a kérdéseid, sem a válaszaid nem tűnnek el.

Ha a nickneved látható lenne, akkor az el fog tűnni, anonim lesz helyette.

2020. dec. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A kerdeseidet nem tudod torolni. Kulonleges esetben a moderatorok torolhetik oket, de hacsak nem szemelyes adatok vannak venne amiket 'veletlenul' publikaltal, nem fogjak megtenni.
2020. dec. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm.
2020. dec. 18. 07:42
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

„A regisztrációd törlésével” … „A kérdéseid és a válaszaid nem törlődnek” ← ez benne van a Használati útmutatóban.

Képen: [link]

A Használati útmutató elérhetősége: https://www.gyakorikerdesek.hu/help

2020. dec. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindannyiótoknak, a 6.hozzászólónak pedig különösen, hogy még energiát is "pazarolt" rám! :)
2020. dec. 18. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!