Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Törölt kérdés esetén...?

Törölt kérdés esetén...?

Figyelt kérdés

Üdv. Érdeklődnék, hogy ha megjelenik egy kérdés (tehát olyan amit nem én tettem fel), amire én adok több választ is, aztán azt a kérdést törlik, akkor ugye azzal törlődnek a válaszaim is. Akkor most az fog látszódni a statisztikámban hogy a válaszaim 3%-a "szabályszegő" ezért törölve lett? Holott nem a válasszal volt baj csak a kérdéssel.


Köszi!



2020. dec. 25. 03:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog látszódni
2020. dec. 25. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szuper, köszönöm. Én is így gondolnám, hogy véglegesen törlik akkor az olyan mintha nem is lett volna, szóval nyilván nem számít be sehova.


Csak ma mikor felkeltem láttam hogy 3%-on volt a törölt válaszaim száma, de ahogy így utána néztem nem hiányzik egy válaszom sem, viszont egy kérdést nem találok. Szóval ezért bizonytalanodtam el, hogy törölték azt a kérdést ahol volt öt válaszom és azt számolták be...?! De akkor nem erről van, biztos van valami régebbi kommentem ami nincs meg. :D


Köszi még egyszer, szép estét!

2020. dec. 25. 03:17
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Jó kérdés
2020. dec. 25. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mint kiderült lett törölve egy kommentem. Egy bunkó beszólt én meg vissza 🤣 Az enyém törölve lett az ő undorító válasza nem. Logic.. na mindegy. Köszönöm a gyors válaszokat! :)
2020. dec. 25. 17:27
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Ja, én is így vagyok....
2020. dec. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog látszódni!
2020. dec. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :))
2020. dec. 28. 22:02
 8/8 anonim ***** válasza:
64%
Szivesen
2020. dec. 29. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!