Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért lehet ennyi törölt...

Miért lehet ennyi törölt regisztrációval találkozni a szexualitás kategóriában? Akik törölték magukat miért tették, vagy az oldal törölte őket?

Figyelt kérdés
2020. dec. 27. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg az oldal törölte őket. 2 okot tudok elképzelni:


1. 16 alatti az illető, ekkor egyből törlődik az account, és hamar észre is veszik. Valamiért ha XII vagy (1)(2) vagy 6+6 évként írja ki valaki a korát, akkor nem törlik, szóval gondolom van egy automatikus check és utána értesítés moderátornak.


2. Retardált dolgokat ír ki az illető, és emiatt inkább tiltják. Előre csak kérdést törölnek, de gondolom ha valaki mániákusan csinálja, azt könnyebb eltenni láb alól.


(vicces sztori: előző felhasználómat 10 évesen hoztam létre, nem is tudom akkor volt-e ilyen 16-os korhatár. Nyáron írtam trollkodva egy amúgy is szétbarmolt kérdés alá egy vicces kommentet, aminek a legviccesebb része az volt, hogy írtam egy kamu kort. Nos, nyilván a megengedett kor alatt írtam ezt a számot. Pár óra múlva kaptam az e-mailt, hogy törölték a felhasználóm :) A vicc az egészbe az, hogy 8 éves volt a profilom, szóval ha igaz is lett volna a kor, amit odaírtam a kérdéshez, akkor az azt jelentette volna, hogy 3-4 évesen regisztrálok az oldalra és már 3-4 évesen válaszolgatok és kérdezgetek :D )

2020. dec. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noren1989 ***** válasza:
92%
Inkàbb a b-verzióra tippelek. A kamusakat sokan jelentik.
2020. dec. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Innen kerül ki a legtöbb törlés/tiltás nagyjából.

Nekem innen törölték vagy 30 valaszom es majdnem bannolva is lettem

2020. dec. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%

Túl sok számára kellemetlen privi. Ilyenkor maga törli.


Ha troll, lebukott.

Ha többeknek nem tetszett a válasza, sokan jelenthették. Ilyenkor az oldal törli.

2020. dec. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Vagy folyamatosan ismerkedik, és azzal a névvel már túl sokan ismerik. Csinál egy másik "személyiséget".
2021. jan. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!