Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi van az ilyen félre értésekkel?

Mi van az ilyen félre értésekkel?

Figyelt kérdés
Volt olyan hogy valaki gorombáskodott, én meg vissza írtam, kb 10 válasszal odébb és utaltam arra hogy kedves 17-es a pofátlanságnak is van határa stb. Csak hogy törölték közben az ő válaszát, így a 18-as lett a 17. És örjöngve írt privátban hogy miért szidom amikor 100 % a válasza. Nem értettem. Meg néztem, nem volt ott az a sértő üzenet. Alig bírtam kimagyarázni. Nem lehet esetleg olyat hogy értesítést kérek arról hogy a megválaszoltjaim között ha törölnek valakit tudjam. Bár az éjszaka közepén nem tudok mit csinálni.

2021. jan. 8. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg a dátumot is írd a válaszba, vagy idézd amire reagálsz.

Bár elvileg az oldal nem arról szól, hogy egymásnak lövöldözünk.

2021. jan. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem fognak fejleszteni ilyen irányban.


Amikor egy választ írsz, jobb felső sarkában vannak a szabályai, többek között:

"Kerüld az offolást! A válasznak legyen köze a kérdéshez."

"Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a válasz értékelésével fejezheted ki."

"A gyűlöletkeltésért, mások sértegetéséért, provokálásért, [...] a fiókod korlátozásra kerülhet, így ilyen válaszokat ne helyezz el oldalunkon!"


Az oldal egyértelműen előírja, hogy nem kellett volna egyáltalán reagálnod arra a válaszra.

2021. jan. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor ezek szerint mind ketten meg szegtük a szabályokat.
2021. jan. 9. 10:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!