Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha egyáltalán lehetséges,akkor...

Ha egyáltalán lehetséges,akkor hogyan tudnám megváltoztatni itt a nicknevemet?

Figyelt kérdés
Most hívták először föl rá a figyelmemet,hogy én is anonim vagyok.Pedig amikor 1.5 hónappal ezelőtt regisztráltam ide,beállítottam hogy publikus legyen és el is fogadta a rendszer.Azóta nem néztem feléje,mert abban a hitben voltam,hogy látható.De most amikor megnéztem és azt láttam,hogy mégsem,bejelöltem megint a láthatót,erre ezt a szöveget írta ki:A moderátor döntése alapján a neved nem állíthatod publikusra (weboldal címet, e-mail címet, trágárságot vagy egyéb tiltott dolgot tartalmazó nevek nem tehetők publikussá)!Az enyém szerintem a tiltott dolgokat tartalmazó nevek közé lehet sorolni,de eddig azt se tudtam,hogy ez az.Szóval most nagyon szeretném megváltoztatni.

2021. febr. 12. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Írj a moderátornak.
2021. febr. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1.:Nagyon Szépen Köszönöm!


Gondoltam rá,de az a probléma hogy fogalmam sincs hogyan lehet.Ha egyáltalán lehet.Kattintgatok mindenhova,de nem találok ilyet,hogy lehetne.

2021. febr. 12. 22:27
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu
2021. febr. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3.:Nagyon Szépen Köszönöm! :)
2021. febr. 12. 22:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!