Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mit szólnátok egy ilyen új...

Mit szólnátok egy ilyen új Gyakori szabályrendszerhez ?

Figyelt kérdés

1: A trágár szavak kizárólag akkor megengedettek, HA NEM gyűlöletkeltésre, VAGY NEM egymás sértegetésére irányul. Pl ha azt leírom, hogy pl nagyon szar volt a mai nap, azt ki lehessen írni, de ha mondjuk a trágár szó kifejezetten a másik ellen irányul, vagy a másik méltóságát sérti, akkor törölve lesz. Itt is vannak fokozatok, nyilván itt a legdurvább gyűlölködő szavak tiltólistások. Pl a b@ssz@ meg, ha csak úgy leírom, ki lehessen írni.



2: Sima trollkodóknál, aki ugyan semmi sértőt nem írnak, de széttrollkodják a kategóriát, nekik NE töröljék a kommentjeiket, ugyanakkor korlátozzák jogosultságaikat. 1. és 2. esetnél figyelmeztetik az illetőt, hogy ne trollkodjon, a 3.eset után korlátoznák a jogosultságaikat, nem szavazhatna kérdéseknél, és nem írhatna ki szavazást, nem értékelhet másokat (zöld, vagy piros jelekkel), kérdéseket 12 óránként írhatna ki és 6 óránként írhatna 1 választ. Az 5. ilyen eset után pedig a "jutalma" egy vörösen égő, villogó "troll" felirat lenne, amit mindenki látna.



3: Azok, akik gyűlölködő tartalmat írnak, és erősen sérti mások méltóságát, trágár, alpári, 1.és 2. esetnél felszólítás, 3.esetnél a komment törlése és a felhasználó profilját örökösen törölnék, tehát kesőbb se tudna visszaregisztrálni.



2021. febr. 13. 11:57
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
Vagy én nem tudom, ketté lehetne választani ezt az oldalt, akkor legyen egy olyan rész, topik, ahol csak a trollkodók vannak, a másik részén pedig normális emberek normális kérdéssel, de ez a 2 különválasztva. Mert így összefolyik minden.
2021. febr. 13. 13:13
 32/39 anonim ***** válasza:
100%
Az üzemeltető csak akkor fog bármit is csinálni, ha az érdekében áll. Ergo minden ahogy most van, azt nem tartja megváltoztatandónak. Hiába ott van a Humor és Ezotéria kategória mint egyfajta homokozó a sok álkérdésnek és trollkérdésnek, a többi kategóriának ugyanúgy megvan a maga néhány trollja, mivel az ő provokatív kérdésük pörgeti a lapbetöltést. Ezen pedig nem fognak változtatni, mert a bevétele is ebből származik az oldalnak. Már jó pár hónapja nem is tiltják a legnagyobb trollokat és nem is moderálják. Mivel mindennek oka van, ennek is az lehet, hogy annyira kritikus a folyamatosan csökkenő látogatottsága az oldalnak, hogy muszáj néhány trükköt bevetni, amivel fenntartható a helyzet. Rögtön vissza is lett állítva az Ismerkedés kategória, mert attól is pörög az aktivitás.
2021. febr. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:

Meg amit szintén nem értek, hogy valamikor tök normális kérdéseket is széttrollkodnak egyesek, nem tudom erre mi szükség van.


És arra megy el a topik fele, hogy ők veszekednek. Oké, troll kérdésre lehetnek troll válaszok. Meg név nélkül is nekiállnak személyekeskedni, egy konkrét tegnapi eset verte nálam ki a biztosítékot Emberek kategóriában, ahol egyesek olyan alpárian, mocskos szájjal nyilvánultak meg, hogy csak néztem...

2021. febr. 13. 13:29
 34/39 A kérdező kommentje:
Még a kis trollkodó hülyegyerekek talán a kisebbik rossz, valamelyiken röhögök is, ha olyan kedvem van, de a durva, alpári beszéd nem megengedett.
2021. febr. 13. 13:35
 35/39 anonim ***** válasza:
100%
A trollok nagyrésze nem hülyéskedő kisgyerek, hanem felnőttek, akik bármilyen témából ki tudják hozni a humort. Én nagyon sokat nevetek egyes válaszokon, szerintem e közösség fontos részei.
2021. febr. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:

35: Az rendben van, de ha felteszek egy tök normális kérdést, akkor ne trollkodjanak bele.


Pl kiírtam egy kérdést, hogy mi a kedvenc édességetek és valaki odaírta, hogy pin@. Es ez nem is vicces egyáltalán, gáz.


Egy másik kérdésnél meg a legválogatottabb sértésekkel és mocskolódással ekézték a női nemet, hányinger volt, egy kocsma, vagy egy börtön, javítóintézet színvonalára emlékeztetett...

2021. febr. 13. 13:42
 37/39 anonim ***** válasza:
Ha ez egy közösségi oldal, akkor profilokat is csinálhatnának. Ellenben mindig megkapjuk, hogy nem fórum.
2021. febr. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:

Aztán ott van az a kérdés is, hogy előfordulhat-e az, hogy valaki párhuzamosan egyszerre 4-5 profilt futtat és mondjuk 15 válaszból 10 az övé, csak külön profilról ?


Mindenesetre az ilyen embernél komplex személyiségzavar áll fenn, de minimum pszichopata, elmebeteg, aki ilyenekkel szórakozik és rombolja a környezetét.

2021. febr. 13. 13:55
 39/39 A kérdező kommentje:
A másik, amire kíváncsi vagyok, hogy tényleg ennyi a troll, vagy konkrétan 2-3 ember pusztítja szét mindig az oldalt ?
2021. febr. 13. 14:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!