Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem jelenik meg fölül a...

Miért nem jelenik meg fölül a kérdés a megválaszolt kérdések között, ha a kérdező írt hozzá kommentet?

Figyelt kérdés

Régen nem így volt. Mire jó ez? Így nem lehet tudni soha, hogy a kérdező válaszolt-e, vagy van-e további kérdése.

Szerintem ez teljesen haszontalan változtatás volt, csak rosszabb lett tőle az oldal.


2010. aug. 17. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
jaja túl van moderálva az oldal
2010. aug. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jah engem is idegesít a dolog :S mert néha várom hogy válaszoljon a kérdező is,de hát ha jobban bele gondolunk ez nem az az oldal,itt te kapod a kérdést,te válaszolsz rá,ha szeretnéd hogy neked válaszoljanak tegyél fel új kérdést,elméletileg kérdéssel nem is lehet kérdésre válaszolni
2010. aug. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De a szabályzat szerint nem is tehetsz fel egy kérdést újra, ha már tettél fel ilyet, legfeljebb kiemelheted, ha nem érkezett rá válasz egy bizonyos időn belül.


Az más kérdés, hogy pont emiatt ezt senki nem tartja be.

2010. aug. 17. 12:46
 4/6 anonim ***** válasza:
A francba, azt hittem már, hogy én vagyok nagyon figyelmetlen :S :@ Most tényleg nem megy a tetejére, ha a kérdező kommentet ír? :-O Pedig szükség lenne rá, nagyon zavaró így :'(
2010. aug. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Tényleg.

Hogy lehet petíciót írni az oldal készítőinek? :P

2010. aug. 17. 15:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Basszus, ez a kérdés sem jött fel, hogy írtál rá kommentet, tényleg :( Kellene valamit csinálniuk az oldal üzemeltetőinek tényleg, hogy ez legyen úgy, mint régen, mert így teljesen összekeveredik :S


utolsó

2010. aug. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!