Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nulla a szavazásért...

Miért nulla a szavazásért kapott pontjaimnak a száma az All-Time Toplistán, amikor már sokszor szavaztam ezen az oldalon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már nagyon sokszor szavaztam ezen az oldalon, a harminc napos Toplistákon meg is jelennek ezek a pontjaim, az All-Time Toplistán viszont nem.

Sok más felhasználónál is láttam már nulla pontot ezen a Toplistán.

Miért van ez így?


Csak kíváncsiságból kérdezem, egyébként nem olyan nagy baj. :D



#internet #toplista #gyik #pontszám #All-Time Toplista
2021. febr. 26. 16:53
A kérdező szavazást indított:
Kaptam szavazásért pontokat az All-Time Toplistán.
Én sem kaptam pontokat.
7 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

A 30 napos toplistán én -1 pontot is kaptam egyszer szavazásra.

Szóval vagy azért 0, mert bár a 30 naposakra + pontod van, a régebbiekre -, így az eredmény - szám lesz, amit a toplistán nem tűntetnek fel.


Vagy pedig bug. (Az én -1 pontommal együtt)

2021. febr. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
96%

Az all-time toplista pontbontásával (miért, mennyi) nincs tapasztalatom, mert messze vagyok az első ötszáztól.


Mivel a pontrendszer ismertetése szerint szavazásért nem kapható mínusz pont, azaz, levonás, így az all-time toplistán egyértelmű hiba szavazásért a 0 pont, ha akár egyetlen alkalommal is szavaztál; különösen úgy, hogy a 30 napos toplistán vannak pontjaid.


Hogy az all-time toplistán másoknál is látsz 0 pontot szavazásért, annak lehet oka, hogy nem szavazott.

Vannak, akik adott tevékenységet nem végeznek. Például, akár viszonylag elől levőknél is előfordul, hogy kérdésért nincs pontjuk. (Bár, ez annyiban más, hogy törölt kérdésért -3 pontot adnak, tehát ha valakinél a kérdések felét törlik, akkor 0 pontja lesz kérdésért. Ha van is köztük ilyen, feltételezem, hogy az nagyon kisszámú kérdésnél fordul elő; de inkább úgy gondolom, hogy nem írtak ki kérdéseket. Vannak, akiknek válaszért van 0 pontjuk; elképzelhetőnek tartom, hogy valaki nem ír választ.)


Az üzemeltetőhöz tudsz fordulni, célszerűen, képfelvételeket mellékelve.


┌─ Az 1-es válasz (2021. febr. 26. 17:53) második mondatában írt eset szavazásnál nem fordulhat elő, mert arra nincs mínusz pont.


Szavazásért mínusz pont bármelyik 30 napos toplistán is egyértelmű hiba.

Az előfordulhat, hogy 0, mert a tárgynap előtti 30 napban nem szavazott, az előtte levők pedig már nem látszódnak.

Az is előfordulhat, hogy egyik napról a másikra csökken a szavazásért kapott pontszám. Például, a tegnapi (2021. február 25.) 30 napos toplistákon a 2021. január 26. – 2021. február 24. időszak pontjai szerepelnek. A main (2021. február 26.) a 2021. január 27. – 2021. február 25. időszak pontjai szerepelnek. Ha valaki 2021. január 26-án többet szavazott, mint 2021. február 25-én, akkor a mai (2021. február 26.) toplistán kevesebb pontja van szavazásért, mint tegnap volt; a változásjelzés csökkenést mutat (lefelé mutató barna nyílhegy, vagy nyílhegyek; a pontszám csökkenés mértékétől függően).

A 30 napos toplistán a szavazásért kapott pontszám egyik napról a másikra fogyni fogyhat, el is fogyhat, de szavazásért negatív pontszám csak hibás működés esetén lehet.

Az all-time toplistán - hibátlan működés estén - a szavazásért kapott pontszám fogyni sem fogyhat; ha valaki nem szavaz, akkor marad, ha szavaz, akkor pedig növekszik. ─┘

2021. febr. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
5%
Micsoda problémák... Én meg pont annak örülnék ha az egész pontozósdi meg toplistásdi megszűnne, unom a heti 3 troll levelet csak mert több kérdést írok ki a filmes topikban és előre helyez a toplista. Miközben semmi szabályt nem sértek vele, de mindig jön valami észlény önkéntesrendőrködni hogy "megint te vagy az nem unod még" meg hasonlók...
2021. febr. 27. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!