Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mióta van ez az 5 válaszos...

Mióta van ez az 5 válaszos szabály?

Figyelt kérdés
Tavaly május óta vagyok regisztrálva, és emlékszem hogy nyáron egy csomó olyan téma volt ami annyira érdekelt, hogy volt amin egymás után 11et írtam. És ott volt hogy "a te válaszod," a te válaszod " felirat végig, nem volt közte senki válasza, és nem is lett törölve mert végig azt néztem. Aztán decemberig nem volt ilyen, de akkor újra így jutottak eszembe dolgok egymás után, egyszer csak kiírta hogy az utolsó 5 válasz a tied, és így nem válaszolhattam. Azóta sem tudok ilyet csinálni. Mióta lehet ez? Esetleg valaki észlelte korábban?

#5 válasz
2021. márc. 10. 00:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Észrevettem már én is,igen,de arról én nem tudtam semmit hogy azelőtt milyen volt,én csak dec.23.-ától vagyok itt először regisztrálva.
2021. márc. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért hozhatták ezt a funkciót létre, hogy egy személy ne floodolhassa végig ugyanazt a kérdést a válaszaival. Nekem sem enged az oldal egymás után ötnél több választ írni.
2021. márc. 10. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
idiota floodolosok miatt van
2021. márc. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem estél vissza egy szintet? Akár a floodolás miatt, esetleg…
2021. márc. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem, pont hogy nyáron 3mas voltam, most meg 4es. Szerintem ezt általánosságba hozták.
2021. márc. 10. 10:32
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden szinten úgy van, hogy legfeljebb az utolsó öt hozzászólás lehet ugyanazé a felhasználóé. Utána amíg nem ír egy másik személy is ugyanahhoz a kérdéshez választ, addig az utolsó öt választ író felhasználó nem kommentelhet többet.
2021. márc. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, egyszer meg is kértem valakit privátba a többi hozzászóló közül hogy írjon még, és cserébe nyomok egy zöld pipát, szóval egyességet kötöttünk. Amúgy azt megértem hogy nem akarják hogy csak 1 ember trollkodjon vagy szerepeljen, de lehet hogy pont olyan ami hasznos. Pl hogyha minden másnap ír valamit ami eszébe jut, de nem reagál rá sem a kérdező sem más, így ő marad az utolsó mindig.
2021. márc. 10. 13:30
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vezették be, mikor megújult az oldal. Szóval kb egy éve.
2021. márc. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!