Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan lehet a modiknak...

Hogyan lehet a modiknak valakit jelenteni? Milyen okkal?

Figyelt kérdés
Nem régiben jelentett egy majom azt azt sem tudom miért. Írt nekem privátot azt közölte. Nem írtam semmi kérdést amire válaszolt volna.
2021. márc. 17. 07:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdést és választ is lehet jelenteni, a jobb alsó sarkukban lévő gombok használatával - ennek lehetősége felhasználói szinthez van kötve.

Ha nem kérdést írtál ki, de válaszoltál máséra, akkor azt is jelenthette bárki, az alábbi indokokkal:

"A válasz trágár

A válasz provokatív, a válaszadó csak veszekedni akar

A válasz rasszista

A válaszadó értelmetlen dolgokat ír

A válasz hirdetés

A válasz más szempontból problémás"


A moderátorok pedig szerkeszthetik (a problémás rész eltávolításával vagy átírásával), vagy törölhetik egy válaszodat, ha úgy ítélik meg, hogy jogos volt a jelentés. Ha nem, akkor marad.

2021. márc. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem értheö ugyan egészen, mit akarsz kérdezni, másrmint a kiegészítés érthetetlen.

De ha kérdést/választ akarsz jelenteni, azt a jobb oldalon lévö felkiáltójelre kattintva tudod megtenni, ott megjelenik egy lista, amiböl választhatsz, milyen okból akarod jelenteni.


Felhasználót meg úgy lehe, hogy írsz emailt a moderátoroknak, az oldal alján van a kapcsolati emailcóm megadva.

2021. márc. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*emailcím
2021. márc. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Bocsánat, helyesbítek.

Kaptam egy privát üzenetet az előző fiókomra. Ott teljesítettem az 5. szintet is.

Aztán nem kapcsolódott sem kérdésemhez sem válaszomhoz a nevem sem volt látható, anonimként válaszoltam, mint az 1,2, és 3-as is itt.

Aztán kaptam egy levelet valami "vándorló"tól, hogy jelenti a fiókom. Oka nem volt rá, mert nem kommunikáltam vele. Nem is foglalkoztattott az üzenet, ma reggelig. Ugyanis ma már nem tudtam belépni.

2021. márc. 17. 08:55
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha 16 éven aluli vagy, és erre bármilyen utalást tettél, akkor emiatt törölhettek. Önmagában ez tiltási indok független attól, hogy egyik válaszod sem sért(ett) szabályt.
2021. márc. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm.

Annyi kérdésem lenne még, hogy így tiltás után a régi kérdéseim törlődnek? Azok már nincsenek kint amit a régi oldalamról írtam ki?

2021. márc. 17. 10:04
 7/7 anonim ***** válasza:

AZ nem jelent semmit, ha NEKED ír ilyet, ha a moderátoroknak, és valamiért szabályellenesen vagy az oldalon, akkor törlik a regisztrációdat.

A kérdéseid és a válaszaid megmaradnak az oldalon, csak te nem tudod a felhasználói fiókot többé használni.

2021. márc. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!