Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek is diktatórikus a...

Szerintetek is diktatórikus a Gyakorikérdések moderációs rendszere?

Figyelt kérdés
Alapból túl szigorú a szabályzatuk és kényük-kedvük szerint törölnek kérdéseket és válaszokat. Van más hasonló oldal a Fbn kívül?

2021. márc. 18. 15:42
1 2 3 4 5
 1/47 A kérdező kommentje:
Múltkor pl ki akartam írni valamit ami azzal kezdődött hogy 'Tudtok olyan...' erre kiírta hogy nem kezdődhet többet szám második személlyel a mondat mert ez nem csevegős oldal (???).
2021. márc. 18. 15:46
 2/47 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem nem.

Viszont ha teljes mértékben biztos vagy benne, hogy

a válaszod nem volt trágár, provokatív, rasszista, hirdetés, nem csak veszekedni akartál, nem írtál értelmetlen dolgokat, és más szempontból sem volt problémás,

vagy a kérdésedből kiderült, mi a kérdés, nem volt hirdetés, apróhirdetés vagy kérés az olvasók felé, nem volt provokatív, trágár, helyesírásilag kifogásolható (olvashatatlan), először tetted fel azt a kérdést, és nem volt más szempontból sem problémás,

akkor írhatsz egy emailt ide: info@gyakorikerdesek.hu.



Az 1-es kommentedre pedig: ilyen kérdésre az a válasz, hogy "igen, tudunk", vagy "nem, nem tudunk". Azt kell kérdezni ami a kérdés, nem azt, hogy tudjuk-ek. Bár ez nem függ össze a moderációval.

2021. márc. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
58%

Egy kérdés megfogalmazási módja az alapszabályzatban van, ehhez a moderátoroknak semmi köze, nem tudják befolyásolni.

Ami meg a törléseket illeti, csak akkor van ilyen, ha nem tartasz be valamilyen szabályt - az oldal alján található, meg tudod nézni, mi lehet a probléma.

Ha végképp nem tudsz rájönni, írhatsz a moderátoroknak emailt, amiben megkérded öket, szintén az oldal alján van emailcím, ahol elérhetöek.

2021. márc. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
Írtam és annyi válasz jött rá hogy a kérdés nem felelt meg a "kéréseknek"...
2021. márc. 18. 16:04
 5/47 A kérdező kommentje:
Itt arról van szó hogy önkényesen tudnak törölni bármit a moderátorok és rá tudják fogni bármire mert úgyse tudunk tenni ellene.
2021. márc. 18. 16:05
 6/47 anonim ***** válasza:
66%
Nem tartom diktatórikusnak.
2021. márc. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
75%
Írd meg privátban, konkrétan, szó szerint mi volt a kérdés - itt nem szabad kiírni egy törölt kérdést -, akkor esetle meg tudom mondani, mi lehetett a szabálysértö
2021. márc. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
61%

Nem tartom a GYK-t diktatórikusnak, kifejezetten normálisan moderálnak.

Az mindenhol a moderátorok döntése, mit törölnek és mit nem, a szabályzat alapján, ezt ugyan neveu´zheted önkényesnek, de attól még nem az.


Több mint 8 éve használom az oldalt, eddig két kérdésemet törölték, mindkét esetben a megfogalmazás nem egészen úgy sikerült, ahogy gondoltam.

2021. márc. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:

Az első válaszban leírtál egy fél oldalnyi követelményt aminek meg kell felelni. Pont ezt tartom problémának. Mellesleg egy csomó személyeskedő trollkodó és értelmetlen választ simán fent hagynak naponta.

Számomra már az is durva hogy felnőtt emberként nem írhatok le csúnya szavakat. Miért? Vagy csak én vagyok ennyire libsi és csak engem zavar ez? Jó tudom: nem kötelező használni az oldalt, de akkor mi az alternatíva? Mert a Facebook is durván cenzúráz... Mit használnak ezeken kívül az emberek.

2021. márc. 18. 16:18
 10/47 anonim ***** válasza:
73%

A válasz trágár - Képzeld, normális felnőtt anonim módon sem káromkodik más emberek előtt, interneten sem. Ez nem libsiség.

A válasz provokatív, a válaszadó csak veszekedni akar - Miért kéne engedni a provokálást, hogy veszekedjenek a többi válaszolóval vagy a kérdezővel? Szerinted mi a baj ezzel a szabállyal?

A válasz rasszista - Ez egy kérdés-felelet oldal, rasszizmusnak nincs itt helye.

A válaszadó értelmetlen dolgokat ír - Miért kéne ilyet fent hagyni? Csak foglalja a tárhelyet...

A válasz hirdetés - Menj a Jófogásra.

A válasz más szempontból problémás - Na hogyha szerinted az a más dolog nem elég ok arra, hogy töröljék, akkor írj emailt az üzemeltetőknek.

2021. márc. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!