Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogy használod az oldalt? A...

Hogy használod az oldalt? A főoldalt válaszolod meg? A kedvelt kategóriákban olvasgatsz? Hány oldalig visszamenőleg nézed a kérdéseket?...

Figyelt kérdés

Vagy bármi más...

Nap melyik szakában szoktál itt lenni?

Kérem a moderátorokat ne rakják át a GYIK-be, itt többen olvassák a kérdést.


2021. márc. 24. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Általában a Családi kapcsolatok, Politika, Emberek és Felnőtt párkapcsolatok kategóriákat olvasom és úgy általában 1-2 oldalt szoktam visszaolvasni.

Főoldalon is szoktam nézelődni..

2021. márc. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát én sokszor egész nap fenn vagyok itt Gyakorin, nagyon szeretem ezt az oldalt 😊 Napi 5-6 óra legalább.


Több kategóriába írtam már, pl Emberek, Családi kapcsolatok, Állatok, Felnőtt párkapcsolatok, Politika, Vallás, Valláskritika, Ételek-italok, Tudományok, Önismeret is volt talán, Egészség, Ünnepek, Szexualitás, GYIK.


De a legaktívabban az Emberek kategóriába szoktam írni, ez magasan kenterbe veri nálam az összes többi kategóriát együttvéve, ugyanis nagyon érdekel az emberek viselkedése, személyisége, mit miért csinálnak, cselekedetük mozgatórugói és érzései. Úgyhogy kb 90%-ban az Emberek kategóriába írok, vagy még nagyobb az arány.


Ja és 1 nap szerintem több kérdést írok ki, mint választ, ezzel valószínűleg formabontó és egyedi vagyok ezen az oldalon.

2021. márc. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Általában max 1-2 órát vagyok itt fent naponta, az Egészség, azon belül is a mentális egészség kategóriát nézem gyakran, a szexualitást, azon belül a leszbikusság kategóriát, a Felnőtt párkapcsolatokban szinte minden kategóriát és az Állatoknál a macskákat. Nagyon ritkán a Pénzügyeket is nézem.

1-2 oldalnál régebbieket nem nézek meg soha.

2021. márc. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

" Ja és 1 nap szerintem több kérdést írok ki, mint választ, ezzel valószínűleg formabontó és egyedi vagyok ezen az oldalon."


Vagyis nem, ez nem teljesen igaz. Jóval több kommentem van azért nyilván, de kérdésből is sok van.


2-es voltam.

2021. márc. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Változó de van hogy az elsõ kérdésig random kiszúrok egy oldalszámot és ott élem ki magam.
2021. márc. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kedvelt kategóriáimat szoktam olvasni: Egészség, Ember, Családi kapcsolatok, Oktatás.

Általában az első oldalt, de ha nagyon kíváncsi vagyok, akkor képes vagyok 10 oldalakat is lapozgatni - ezenkívül a meg nem válaszolt kérdéseket is előszeretettel keresem fel. :D

Általában reggel rápillantok, majd a nap többi részében is.

Szeretem a random kérdéseket is, futottam már bele érdekesbe.

2021. márc. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
A kérdéseket 1-2 oldalig visszamenőleg nézem, általában az állatok, otthon, politika, egészség kategóriákat nézem de, igazából az összeset. Napi 1-2 óra.
2021. márc. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

...és csak átrakták...nem is jött több válasz... :(

Pedig az oldal szempontjából is hasznos lenne, ha tudnánk egymás oldalhasználati szokását. Akkor tudnánk igazodni, ezáltal nőne a válaszok száma, ezáltal nőne a használati kedv, ezáltal a kérdések száma is nőne...és így körbe-körbe, egyik gerjesztené a másikat.

2021. márc. 26. 00:21
 9/10 anonim ***** válasza:
95%

Én sokszor a véletlenre megyek rá, egész jó dolgokat találok rajta.

Egyébként inkább a szórakozás és a szexualitás kategóriát böngészem.

2021. márc. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van pár kategória, amit szoktam nézni - ezen kívül néha megragad egy-egy kérdés a főoldalon.
2021. szept. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!