Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogy lehetne megoldani hogy...

Hogy lehetne megoldani hogy ne jelenjenek meg a meleg, biszex, srácokat felcsatolhatóssal dugós meg egyéb kérdéseket?

Figyelt kérdés
Nem tudok kategóriákat vagy kulcsszavakat letiltani ezért állandóan megjelennek nekem ezek. Van rá valami mód hogy ne kelljen látnom? Azon kívül hogy nem lépek fel az oldalra..

2021. márc. 26. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Szia!


Akkor görgess el a szexualitás téma mellett, és nem fogod látni.

Én most hallom először azt, hogy ilyen sok a homár kérdés.

2021. márc. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 alletta ***** válasza:
94%

nekem be van állítva a figyelt kulcsszavak, kedvenc kategóriák. működik, hogy ne fussak bele olyanba, ami nem érdekel.

ami nem érdekel, azt meg ignorálom.

2021. márc. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kikapcsolhatod a kulcsszavakat, amelyek ezekhez a kategóriákhoz kapcsolódnak, akkor nem kapsz ezekről értesítést.

A figyelt kulcsszavaknál szelektálhatod azokat, amik nem érdekesek számodra.

Illetve nem látogatod ezeket a kategóriákat. Egyéb esetben csak akkor futhatsz ilyen témákba, ha véletlenül rossz kategóriába került a kérdés. (Azt meg jelentheted)

2021. márc. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Nem kötelező elolvasni minden kérdést és a rá adott válaszokat se 🤷‍♂️
2021. márc. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Sosem ugrik fel nekem ilyen kérdés, gondolom azért kapsz ilyeneket mert az algoritmus szerint érdeklődsz a téma iránt.
2021. márc. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Be van jelölve figyelt kulcsszónak pl. hogy #szex meg hogy #anál, mert érdekelnek ezek a témák, de csak ha nőről van szó. Ezért nem tudom kiszűrni és még akkor is megjelenik ha a homoszexuális kategóriában van pedig soha nem látogattam.
2021. márc. 26. 16:56
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak egylépcsős szűrő van, ha érdekel a #szex, akkor minden ott lesz, ami szex.
2021. márc. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
97%
Az élet nagy problémái... 😂
2021. márc. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szedd ki ezeket a kulcsszavakat, és nézd végig a heteroszexualitás kategóriát.
2021. szept. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!