Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Előfordulhat itt, hogy mondjuk...

Előfordulhat itt, hogy mondjuk egy rendszerhiba miatt láthatóvá válnak a felhasználó nevek?

Figyelt kérdés
Mekkora esélye van egy ilyennek?

2021. ápr. 7. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

És akkor mi lenne...???


Láthatnánk, hogy cuncimókus vagy tökigyerek, stb .stb. írja ki a hülye kérdéseket...??? :-DDD

2021. ápr. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Hű, akkor nekem végem lenne, ha mind az ötezer válaszomnál látszódna a felhasználói nevem. XD

Szerencsére erre nagyon kicsi az esély, gyorsan javítanák is szerintem.

2021. ápr. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat. De akár az is, hogy azt mondják: "elég volt a trollokból, nem tudjuk őket megfelelően kezelni, mostantól mindenki felhasználóneve látható lesz, így tudni fogjátok ki rombolja a témaköröket és kit kell kerülni"
2021. ápr. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Erre már én is gondoltam. De ezt visszamenőleges kérdéseknél, válaszoknál nem tehetnék meg szerintem. Hisz azokat a teljes anonimitás tudatában írta az ember.
2021. ápr. 7. 12:00
 5/5 anonim ***** válasza:
94%

Minden kérdést és választ úgy írsz meg és küldesz be, hogy vállalod érte a következményeket. Ez mindig és mindenhol így van, mert az anonimitás önmagában nem véd meg semmitől (pl. számonkérés).


Maga a szabályzat is ezzel a ponttal indít, amit már a regisztráció során elfogadtál, mert ennek hiányában nem tudsz fiókot létrehozni:

"Felhasználó tudomásul veszi, hogy a Weboldal egyes részei nyilvánosak, azokat bárki olvashatja és Felhasználó elfogadja, hogy a Weboldal szolgáltatásait saját felelősségére veszi igénybe."


Jogi nyilatkozat:

"A Weboldal térhely szolgáltatásának igénybe vétele során a Felhasználó tevékenysége által, illetve a Felhasználó magatartásával összefüggésben felmerült mindennemű vagyoni vagy nem vagyoni kárért és jogsérelemért, valamint egyéb következményért kizárólag az adott Felhasználó tartozik felelősséggel."

2021. ápr. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!