Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Megtörténhet az, hogy ezen az...

Megtörténhet az, hogy ezen az oldalon valamilyen módon láthatóvá válik minden személynek a felhasználói neve?

Figyelt kérdés

Nemrég láttam egy kérdést azzal kapcsolatban, hogy megtörténhet-e az, hogy rendszerhiba miatt láthatóvá válik minden felhasználónak a neve.

Elgondolkoztam azon, hogy megtörténhet-e az, hogy az oldal üzemeltetői egyszer csak úgy döntenek, hogy véget vetnek az anonimitásnak és hirtelen mindenkinek láthatóvá teszik a felhasználói nevét.

Ez megtörténhet?

Ha igen, akkor a már megszűnt fiókok tulajdonosainak is látszódni fognak a nevei?


Mi történne akkor, hogy sokan az anonimitás tudtában használták ezt az oldalt, majd egyszer csak látszódna a nevük minden válaszuknál?

Ha valaki esetleg a saját, hivatalos nevével regisztrált, akkor az is látszódna.

Sokan bajban lennénk.

Ez megtörténhet szerintetek?



2021. ápr. 8. 10:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem oldalon belül lenne abból sokaknak kellemetlensége. Akik ismerkedésre használják az oldalt, privátoznak. És a privát beszélgetésekben leírtakat tudva, a kérdéseket, válaszokat látva, úgy lehetne sok embernek kellemetlen, kínos pillanata belőle.
2021. ápr. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Jogos, de ezt mindenki saját felelősségére csinálja. Kellemetlen, ha kiderül hogy egy görény vagy, de ez a te döntésed volt akkor is, és most is.
2021. ápr. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem is feltétlen görénységre gondoltam. Hanem privátban azért már valamennyire megismerik egymást a felek, de az ember nem feltétlen olyan kérdést tesz fel, amit más orrára is rá akar kötni.
2021. ápr. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Előfordulhat ilyen hiba a kódban, de szándékosan nem hiszem.
2021. ápr. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!