Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyha töröltem a saját...

Hogyha töröltem a saját kérdéseim részből pár kérdést, akkor azokat vissza lehet még valaha nézni rákeresés nélkül?

Figyelt kérdés

Nosztalgiából vissza szerettem volna nézni a régebbi kérdéseimet itt Gyakorin, viszont azokat már töröltem, mert már megválaszolták, vagy csak szimplán már nem akartam értesítést kapni rá, ezért kérném a segítségeteket abban, hogy lehetséges volna-e még ezeket a kérdéseket visszanézni-e, vagy sem? És hogyha igen, akkor hogyan?

A direkt rákeresésre már gondoltam, de már nem emlékszem a kérdéseimre :D (ezért is szerettem volna egy kicsit nosztalgiázni).



2021. ápr. 11. 21:03
A kérdező szavazást indított:
Igen. (lent válaszolok)
Nem.
10 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kérdés nem lett törölve, akkor van rá remény, de macerás.

Próbáld meg esetleg google segítségével.

Beírsz kulcsszavakat, amire emléksezel, a végére pedig ezt:

site:gyakorikerdesek.hu

2021. ápr. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

- a kategóriájában az oldalak között ugrálva (időrendi sorrendben vannak feltéve, csak tudnod kell mikor kérdeztél)

- az oldal saját keresőjét használva, ha emlékszel a megfogalmazásra, megfelelő kulcsszavakat adtál meg és jól visszakereshető

- Google-ben rákeresve


Nagyjából ennyi lehetőséged van, a listádból törölt kérdések nem állíthatók helyre. A kategóriában még ott van, csak valahogy rá kell találnod.

2021. ápr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, ezek szerint veszett ügy. Nem emlékszem semmire sem, mert ezek már olyan 2-3 éves kérdések voltak. Azért köszönöm a válaszaitokat!
2021. ápr. 11. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!