Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az hogy néha ha...

Miért van az hogy néha ha megnyitok itt a GYK-n valamit, akkor egy üres fehér lap tölt be? Másnak is szokott lenni ilyesmi? Mi okozza?

Figyelt kérdés

Nem sűrű ez, mondjuk olyan 100-200 lapbetöltésből 1 alkalom, de azért rendszeresen előfordul, ha rákattintok egy kérdésre,kategóriára, akármire, akkor egy üres fehér lapot tölt be (néha megijedek hirtelen hogy valami kérdésem törölték), és utána ha frissítek egyet akkor betölti azt az oldalét amit akartam. Ezt mi okozza? Másnál is van ilyen?

Update: mit ad Isten, mikor ki akartam írni ezt a kérdést, az egyik lépcsőnél (talán a kulcsszómegadásnál) is ugyanezt tapasztaltam. :D



2021. máj. 5. 23:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A böngészővel lehet a gond.
2021. máj. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Firefoxot használok. Ha ez a gond akkor gondolom más is tapasztalta már.
2021. máj. 6. 00:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam azt csinálja, hogy néha nem tölti be az oldalt, frissítek és jó. Van, amikor egy kérdésre nem tudok rámenni, mert nem érzékeli linkként. Ugyanúgy frissítek. Valószínűleg az oldallal lehet gond. Én Google Chrome-ot használok.
2021. máj. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!