Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért tilt le az admin rendsze...

Miért tilt le az admin rendszeresen, mások kapcsolatra vonatkozó kérdéseit pedig engedik?

Figyelt kérdés
Rendszeresen látok olyan kérdéseket, hogy ráér-e valaki vagy egyéb partner kereső jellegűeket. Annak ellenére, hogy próbálom jól megfogalmazni, többször levették kérdésem és figyelmeztetéseket kaptam.😠 Pedig nem volt célom partnerkeresés. 🤔

2021. máj. 9. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, de ha az Ismerkedés > Társkeresés kategóriába írod, onnan nem fogják levenni.
2021. máj. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
A modok itt elfogultak, és nem profik..
2021. máj. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Én is jártam már így. Nem társkeresésnek szántam, privátokat sem akartam írni, de levették, mert ismerkedősnek hitték.
2021. máj. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az admin is ember, szubjektív lehet a megítélés. A kérdésedre a válasz az, hogy akkor foglalkozik egy kérdéssel ha jelentik neki. Van pár másodperce eldönteni sérti-e a szabályokat az adott kérdés vagy sem.

A megoldás: ne írj ki ismerkedős álkérdéseket a szexualitás kategóriába, hanem tedd az ismerkedésbe. Ott nyíltan kiírhatod mit akarsz nem kell burkolt "hölgyek/asszonyok/lányok mi a véleményetek..." típusú körmönfontolt megfogalmazást gyártanod hozzá.

2021. máj. 10. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De éppen ez a lényeg, hogy nem szántam ismerkedő burkolt kérdésnek! Miért gond, ha pl. megszólítom a kérdésemmel a nőket, ha tőlük szeretnék érdeklődni? 🤔
2021. máj. 10. 10:50
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm dolgozott adminként. Otthoni munka előre egyeztetett időpontban. Annyi a dolga, hogy ránéz néhány kérdésre, amit az automatikus program kiszűr, illetve amiket jelentenek felhasználók. Tesz - vesz otthon, csinálja a dolgát, akár vendéget is fogad (pl. engem) és közben ránéz a monitorra. Szinte alig foglalkozik a kérdéssel, rányom a mehet, nem mehet gombra. 😮
2021. máj. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!