Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan tudok megtalálni egy...

Hogyan tudok megtalálni egy felhasználót erről az oldalról az interneten újra, ha törölték innen a regisztrációját és csak a felhasználónevét és a keresztnevét tudom?!

Figyelt kérdés
2021. máj. 12. 10:31
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat jelentene nekem ha újra regisztrálna amíg újra egymásra találunk és átmegyünk másik platformra de azt hiszem hogy férfiként nekem kéne tenni ezesetben a kapcsolat fenntartásáért. Kérlek segítsetek
2021. máj. 12. 10:33
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

Sajnos nem sok esélyed van, a moderátorok nem adhatnak ki róla adatot (még email-címet sem).

Esetleg ha kiírod a felhasználó nevet, lehet olyan másik felhasználó, aki esetleg többet tud róla.

2021. máj. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Írd ki nyugodtan a nevét,már úgyis törölték.
2021. máj. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Na de az sem lenne korrekt, ha valaki infót adna róla az ő beleegyezése nélkül.
2021. máj. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen ez így van
2021. máj. 12. 21:26
 6/12 anonim ***** válasza:
Viszont korrekt megoldásként az illetö megkérdezhetné, akit keresel, hogy akar-e veled kapcsolatot.
2021. máj. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk én is ezt akartam javasolni, írj a moderátoroknak egy mailt, hogy xy néven regisztrált volt tagjuknak esetleg nem-e küldenének egy üzenetet, hogy xy tag ( Te ) esetleg a mail címed csatolják mellé, szeretné folytatni a beszélgetést.


Így adatot nem adnak ki, a Te mail címed meg engedélyezed, hogy átküldjék neki.

2021. máj. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Pontosan ez történt a kérdés kiírása után néhány perc gondolkodás eredménye ként
2021. máj. 12. 23:15
 9/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, de én úgy értelmezem, hogy törölték, és azóta nem regisztrált újra.

Így viszont a modiknak sem biztos, hogy megvan még az e-mail címe.

Vagy válaszoltak?

2021. máj. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen válaszoltak, elküldték neki.
2021. máj. 12. 23:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!