Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Az uncsim viccből ezen az...

Az uncsim viccből ezen az oldalon azt írta hogy 13l és kitiltották, ilyenkor mi a teendő hogy vissza tudjon lépni?

Figyelt kérdés
2021. máj. 13. 18:19
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Sőt, nem is lány hanem egy 17 éves fiú
2021. máj. 13. 18:22
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Regisztrál másik email címmel.
2021. máj. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De a régit szeretné!!
2021. máj. 13. 18:25
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Nem igazán értem hogy ez miért ért kitíltást (sztm nem ezért tíltották ki, mert ennek nincs sok értelme), de ha ír egy e-mailt a moderátoknak címezve, amiben elnézést kér, és biztosítja őket hogy az oldalt a szabályok szerint használja a továbbiakban, akkor valószínűleg vissza fogják engedni.
2021. máj. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De biztos hogy ezért tiltották ki, mondta mikor ki írta a választ fél órára törölték a regisztrációját, és más szabályt nem szedett meg.
2021. máj. 13. 18:29
 6/14 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy amir írsz a GYK-nek tojnak rá
2021. máj. 13. 18:30
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

Ez nem igaz.

Én is ki voltam tíltva, és visszaengedtek miután e-mailt írtam.

2021. máj. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%

Ennyi esze van 17 évesen... el kellett volna olvasni a szabálízatot.

Reméljük tanult belőle!

2021. máj. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

Regisztrál másik email címmel és másik IP címmel. Mindkettő fontos.


De az ilyen trollok jobb is ha kinnt maradnak...

2021. máj. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%

Miért volt ez számára vicces??


Én egyszer amiatt írtam a moderátoroknak, hogy sajat magam töröltem a regisztrációmat.

Na ezt így gyorsan:

Szóval volt egy fiókom. Személyes okokból töröltem. Semmilyen szabályt nem szegek meg soha, a törölt válaszaim száma is mindíg 0.

Majd pár hónap után regisztrálni szerettem volna vissza és azt írta, hogy nem lehet, mivel már engem tiltottak. Ennek kapcsán írtam a moderátornak, hogy szeretném megkérdezni, hogy ez mi?? Persze szépen megfogalmazva, mert tényleg csak kíváncsi voltam erre a részre. Több fiókom is töröltem már, de az az oldal módosításai előtt voltak. Ez érdekelt igazából, hogy mostmár, ha saját magam törlöm az is tiltásnak minősül-e?? Mert szabályt nem szegtem és komolett ip bann történt, mivel töröltem a regisztrációmat. Fogalmaztam egy szép érthető levelet ahol vázoltam a szituációt és leírtam, hogy mi az ami érdekelne. Erre kaptam azt, hogy "a tiltás végleges".

Nem tudom mennyire ment át a moderátornak az a dolog, hogy engem nem tiltott senki, én töröltem saját magam. Abban a helyzetben is sajnos nem is engedett regisztrálni csak eszközváltás után.

Szóval uncsid is megszívta. De legalább hátha tanul belőle, hogy ez egyrészt nem vicces, másrészt megtanulja a szabályok betartásának fontosságát.

2021. máj. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!