Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan tudok kérdést törölni...

Hogyan tudok kérdést törölni az oldalról véglegesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Láttam hogy én nem tudok sajnos innen törölni,csak ha írok az oldal email címére, hogy töröljék

Máshogy nem lehet megoldani esetleg?



2021. máj. 31. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Máshogy sajnos nem.
2021. máj. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Nem, de ha ezerszer nem írtuk már le, ha nem lenne a szabályzatban is leírva az indoklás, akkor egyszer sem.

Lehet, téged már nem érdekel, de másoknak hasznos lehet a válaszok egésze vagy egy egyes válaszok.

2021. máj. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm, akkor írok nekik

Küldjek linket a kérdésrõl vagy csak elég alapból a kérdés amit kiírtam?

2021. máj. 31. 09:56
 4/8 A kérdező kommentje:

#2 válaszoló

Nem véletlenül szeretném kitöröltetni azt a kérdést, meg van rá az okom

És nem jöttek sajnos olyan válaszok amik sokat segítettek volna

2021. máj. 31. 09:58
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

És van olyan nyomós okod is, ami meghatja őket. Mert az kevés, hogy már nem érdekel, megoldódott, már nem időszerű stb.

Nyomós ok például az, hogy egyértelműen azonosítható vagy a szöveg alapján, és abból bajod származhat.

Pl. A Banángörbítő Kft. főmérnöke vagyok. Mit tegyek, ha egy idióta az igazgató? Nos, a cégben aligha van több tucat ilyen beosztású, ha valaki idetéved a vállalattól, abból komoly bajod lehet.

De ha csak annyit írsz, mit tegyen az ember, ha hülye a főnöke, márt nem annyira érdekes.

2021. máj. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Küldj linket, mert nem fogják a kérdésed bogarászni, DE még ezek mellett is előfordulhat, hogy mégsem törlik. Csak szólok.
2021. máj. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
97%

Magkérheted öket, de ettöl még nem kötelesek törölni a kérdésedet, csak ha ök is indoloktnak tartják.

Ha sem a kérdés, sem a válaszok nem sértik a szabályzatot, akkor a kérdés marad akaratod ellenére is.

2021. máj. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Megoldódott, törölték a kérdésemet:)

Köszönöm a segítséget

2021. máj. 31. 12:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!