Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Melyik témakör szerintetek a...

Melyik témakör szerintetek a leghálátlanabb a válasz értékelése szempontjából az oldalon és miért?

Figyelt kérdés
Én a politikára gondolok, mert ott a másik nézeteket vallók úgyis lepontoznak ha valami nem tetszik nekik.
2021. jún. 9. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is a Politika, illetve a Vallás témakörben is ehhoz hasonló lehet a pontozás módja. Talán még a Családi kapcsolatok rovatban is sokan lepontozzák azt, akivel nem egyezik a véleményük.
2021. jún. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
mindegyik
2021. jún. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Politika messze az a kategória ahol legjobban a tetszik-nem tetszik alapján megy a pontozás, nem hasznosság alapján.
2021. jún. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez a sorrend:

-politika: az ellentábort mindig lepontozzák,

-családi kapcsolatok, gyereknevelés: mindenkit lepontoznak, aki nem nő vagy nem kismama,

-vallás: itt már nem teljesen, de azért elég szépen lepontoznak mindenkit, aki nem az adott szekta tagja.

2021. jún. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Politika.


Nemrég kitettem egy kérdést (Törvény részébe), amiben megkérdeztem, hogy egy mondat erejéig írhatok e a homoszexualításról a következő könyvemben, ami ifjúsági regény.


Hozzátettem, hogy nem merem megkérdezni a kiadót, azért itt kérdezem.


Mindezt itt, egy anonim fórumon tettem úgy, hogy nem tudják se a nickem, se azt, hogy ki vagyok a valóságban.


Erre megvádolták, hogy biztos nem is vagyok író, mert akkor a kiadót kérdezném és nem írnék a gyakorira hogy fényezzem magam és kb a fejem leszedték és csak később jött értelmes válasz.


Illetve ez az alkategória is, ahol mindenkit lepojtoznak és kb csak támadják a kérdezőket a kommentelők.

2021. jún. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!