Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Gyakori kérdéseken mit jelente...

Gyakori kérdéseken mit jelentenek a szintek? Egyáltalán hogyan lehet szinteket elérni?

Figyelt kérdés
Új vagyok még itt ezért nem tudom.
2021. jún. 13. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha új vagy, első körben a Szabályzatot (amit regisztrációkor bepipáltál, hogy olvastad, de úgysem) meg a GYIK-et érdemes megnézni. Mindkettő fixen rögzítve van az összes oldal láblécében, és a leggyakrabban felmerülő kérdésekre azonnal választ ad, azokat nem kell tételesen megkérdezni.
2021. jún. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben már értem. Egyébként jelenleg 3-as vagyok😊
2021. jún. 13. 10:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Minél magasabb szinten van valaki, annál több jogosultsagot kap ezen az oldalon, például gyakrabban írhat ki kérdéseket és válaszokat, az értékelései pedig nagyobb százalékban számítanak bele egy adott válasz pontozásába. Minél több hasznos, az oldal szabályzatát nem sértő kérdést és választ írsz ide, annál magasabb szintre kerülhetsz. :)
2021. jún. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a felhasználóneved melletti feketeszámos kék alapú jelre kattintasz (amiben a szám eszerint 3-as), akkor

• láthatod az elért szinthez a követelményeket és - a regisztrációs időtartam kivételével - zárójelben azt, hogy nálad mennyi az annyi.

• Utána fel vannak sorolva az elért szinthez tartozó jogosultságaid.

• Utána fel van sorolva, hogy a következő szinthez milyen követelményeket kell teljesíteni.

Az elért értékek és a következő szint követelményeinek összevetéséből láthatod, hogy minek mennyit kell változnia, hogy elérd a következő szintet.

(A válaszaid darabszámából és a kérdéseid darabszámából elég az egyiket teljesíteni.)

2021. jún. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2021. jún. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. jún. 13. 13:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!