Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Másnak is tele van a gyakoriké...

Másnak is tele van a gyakorikérdések.hu reklámmal, vagy a telefonom lett vírusos?

Figyelt kérdés

Pár napja kb minden 20. kattintásnál ez jön be, és csak ezen az oldalon.


[link]


2021. jún. 30. 13:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is, azt hittem, én csesztem el valamit.
2021. jún. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy Google reklámforma, lassan már minden weboldalon ilyenek jönnek fel, akik Google hirdetéseket raknak ki. Nem a te géped vírusos.
2021. jún. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Hát, ez valami gusztustalan.

Kezd betelni a pohár, hogy sehol nem lehet nyugodtan, zökkenőmentesen böngészni.

2021. jún. 30. 14:54
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Tele. Engem is zavar, de hát ez van.
2021. jún. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Szerettem ezt az oldalt, de mióta megváltoztatták, kevésbé lehet kiigazodni rajta, mindenhol reklám. Remélem rájönnek az adminok, hogy nem minden a pénz.
2021. jún. 30. 15:06
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Minden oldal a profitért létezik (közvetlenül vagy közvetve). És mivel a látogatottsági és aktivitási statisztikák csökkenő trendben vannak már lassan 10 éve, kénytelenek bevezetni újabb módszereket, hogy ne legyen veszteséges az oldal. Ha nincs elég bevétel, nem fogják az oldalt sem fenntartani.
2021. jún. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Miért csökken a látogatottság?
2021. jún. 30. 15:48
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

"Miért csökken a látogatottság?"


Az információ szabad áramlása miatt. Ma már az itt feltett kérdések 99%-a könnyedén megválaszolható lenne egy google kereséssel.

Éppen ezért a legtöbb ember már nem fog ide kérdést kiírni, mivel 2-3 kulcsszó beírásával a google-ba sokkal gyorsabban megkapja a választ a kérdésére, mintha itt érdeklődne.


A másik meg az oldal színvonalának folyamatos romlása. Az internet terjedésével, és a szinte bárkinek elérhetővé válásával az itt jelenlévő közeg is egyre jobban hígul.

Ma már inkább a kamu, hangulatkeltő, provokáló kérdések vannak többségben. Ez pedig csak egy bizonyos értelmi szinten lévők érdeklődédét kelti fel.

2021. jún. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

A telefonod lett vírusos, és tőled kaptuk el mi is. 😡😃



Az oldal hanyatlásához én még hozzá sorolom a facebook létét is. Sokan akik itt kérdeztek személyes véleményt, tapasztalatot, most facebookos csoportban vannak. Meg egyszerű időtöltésre is sokan azt használják, csevegésre, beszélgetésre mint ezt.

2021. jún. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

"Ma már inkább a kamu, hangulatkeltő, provokáló kérdések vannak többségben."

Ehhez még az is hozzátartozik, hogy a trollok elüldözik a normális felhasználókat, miközben őket nem, vagy csak alig távolítják el az oldalról. A legagresszívebbeket nem állítja meg senki, mert megkerülik a tiltási rendszert is.


A másik az oldal rossz hírneve, mivel az terjedt el a közösségi oldalakon és a médiában is róla, hogy ide lehet jönni mindenféle kamukérdést kiírni. Majd beküldeni ezeket gyűjtőoldalakra, hogy még több ember találjon ide és írja ki a saját hülyeségét, hátha ő is hírnevet kap tőle.

2021. jún. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!