Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Trollkodhatok én is?

Trollkodhatok én is?

Figyelt kérdés

Miért engedik a moderátorok? kérdést töröltük, mivel nem felel meg oldalunk szabályainak. A Szabályzat linkjét minden lap alján megtalálod, kérjük, olvasd át és tartsd tiszteletben! Ha egy felhasználó (a figyelmeztetések ellenére is) sorozatosan megszegi a szabályokat, a hozzáférése korlátozásra kerülhet. Megértésed köszönjük.Kérjük, hogy a moderátori munkánkkal kapcsolatos észrevételeidet az info@gyakorikerdesek.hu e-mail címen oszd meg velünk! Az ilyen jellegű írásokat az oldalról eltávolítjuk. Megértésed köszönjük.


Üdvözlettel: Moderátor


Mentsétek le ha gondoljátok, akár printscreenben, mert jó eséllyel törölve lesz.


Kezdjük ott, hogy az nem elég vétség, hogy valaki fél éven keresztül folyamatosan spammeli az oldalt az értelmetlen " kérdéseivel "? Vagy a mdoerátoroknak nem az a célja, hogy az oldalt kultúrált körülmények között tartsák fenn, és ebbe nem csak az tartozik bele, hogy ha van egy szabályzat, akkor azt csak szó szerint vesszük és pont.


Az megy, hogy normálisan leírjuk, mit csinál a troll, ezeket a kommenteket jelenti, és ezeket becsülettel törlik is. De azmár teljesen rendben van, hogy a troll, mert papíron nem vét semmi szabály ellen hülyének nézi nem csak az oldal felhasználóit hanem a moderátorokat is. Mert biztos vagyok benne, hogy tudják, hogy mit csinál, és lehetőségük lenne rá, hogy azonnal kitiltsák minden profilját, de nem teszik meg. Miért?


Nem mellesleg, két e-mailt is írtam, egyiket a moderator@gyakorikerdesek.hu a masikat pedig az info@gyakorikerdesek.hu címre. Egyikre sem kaptam érdemi választ, vagyis pontosabban semmi választ, pedig kifejtettem, részletesen, alaposan, hogy mit csinál az illető, miért kéne megszabadulni tőle, de ugye nem foglalkoznak vele.


Vagy tényleg az a priorítás, hogy kattintsanak az emberek, legyen reklámbevétel, aztán a többi kit érdekel?


Olvastam, több tagjuk is többször szót emelt, és érdekes semmi foganatja nincs a dolognak. Nézzenek rá a Szórakozás toplistára. Amelyik profiloknak az utóbbi 30 napban feltűnően sok ppntja van kérdésből azok szinte biztosan mind ugyanazon illető profiljai.


De akkor kérem, bár tudom, ahelyett, hogy esetleg nyilvánosan válaszolnának, hisz épp erre kértem Önöket, moderátorokat, hogy nyilvánosan válaszoljanak, hogy mi az álláspontjuk a helyzettel, mert ugy gondolom nem szidtam senkit, főleg nem moderátorokat, csak szimplán érdeklpdtem, hogy mi a helyzet, erre inkább törlik a kérdést, korrekt válasz helyett.


Ennyi energiával én is élhetek a troll módszereivel. Készítek 5-10 profilt folyamatosan, és spammelhetek, ahogy ezt a kérdést is kiírhatnám még tízszer.

Csak ott a különbség, hogy részemről azt szeretném elérni, hogy végre legyen egy kultúrált, és trolloktól mentes Gyakori kérdések.


A végére megjegyzem, hogy bár természetesen nekem sem ez a valós profilom, és mindössze 2 hónapja vagyok tag az oldalon, már az én kedvem is elvette, hogy mindig azt kell nézegetnem, hogy akkor ez most valós kérdés lehet, vagy a troll új kérdése, és beszélgettem pár régebbi taggal privátban, szintén lesújtó véleménnyel vanak a helyzetről.


A végére még egyszer arra kérem Önöket, ha maga a kérdés nem is felel meg, töröljék bizonyos részeit, de maradjon az oldalon és válaszoljanak nyilvánosan, hogy mi az álláspont a kérdéses személlyel szemben.


Köszönöm


2021. júl. 3. 05:15
 1/8 anonim ***** válasza:
8%
Valaki? Nagyon sokan spammelik. Denem szabályszegőek, mint ez a kérdés. (Mivel nem kritizálhatod a moderátotok munkáját)
2021. júl. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem te rágerjedtél egy pöti problémára. Sokan vannak így a világban. A szomszédomat pl idegesíti egy apró zaj, amit én nem is hallok meg. Azért, mert ráállt az agya.
2021. júl. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szórakozás kategóriáról van szó, csak át lett ide helyezve. Bár ez is pozitív, akkor moderátorok olvasták, és gondolom válaszolnak.
2021. júl. 3. 07:49
 4/8 anonim ***** válasza:
98%

Válaszolnak?

Nem inkább törlik ezt a kérdésedet is?

Ahogy azokat nem, es a 6 eve 15 éves, apjától rettegő jogsira járót se...

2021. júl. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
98%

Leírsz egy tonnányi karaktert, pedig te magad is tudod a választ. Ott van középen:

"Vagy tényleg az a priorítás, hogy kattintsanak az emberek, legyen reklámbevétel, aztán a többi kit érdekel?"

Ennyi. Vagyis egy kicsit több: a jogszabályoknak meg kell felelni, ezért van, amikor muszáj a kisujjat megmozdítani és intézkedni. A többi, ahogy költőien megfogalmaztad, kit érdekel.

Úgyhogy ha nem akarsz infarktust kapni, akkor hagyd abba a hisztit, fogadd el, hogy ez van, megszoksz vagy megszöksz.

Esetleg még előtted áll a nagy lehetőség, hogy megváltsd a világot: csinálj egy saját gyíkhut, saját szabályaiddal, és azt moderálsz, akit csak akarsz.

2021. júl. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Hiába jogos a felvetés, te felhasználóként nem kérheted számon az oldal moderálási elveit, és arra válaszolni sem fognak, mert nem tartozik feléd elszámolással senki. Főleg egy olyan helyzetben lévő moderátor, akinek ki van adva hogy mit csináljon és mit ne a szabályzattól függetlenül, mégis rajtuk csapódik le az anyázás (mi az hogy törölték ezt a kérdést, mi az hogy nem törölték a másikat).

Jelentsd a trollokat, és idővel tiltják a felhasználót. Vissza fog jönni és folytatja, és akkor újra jelented és újra tiltani fogják.

2021. júl. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Most már nem tiltják a trollokat, idővel sem.

Van itt egy olyan, akinek 10% alatt van a hasznossága, és undorítóan viselkedik - el tudtok ilyet egyáltalán képzelni?

Na, őt se tiltják.

2021. júl. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tiltják a trollokat, mert rengeteg bevételük van belőlük.

Például van olyan kérdés, amire normál esetben 4-5 válasz érkezne, aztán egy troll (és azok, akik leállnak velük vitázni) felhúzza 50-re.

2021. júl. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!