Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » 16.000 vàlasz itt soknak...

Noren1989 kérdése:

16.000 vàlasz itt soknak szàmít, sràcok?

Figyelt kérdés
Egy ideje gyk-s vagyok,de csak most figyeltem fel, hogy ennyi vàlaszom van 😅

2021. júl. 5. 20:33
A kérdező szavazást indított:
Kevés
Nanemàr!!!
Sok
Van neked életed egyàltalàn??
Azonnal beszélnünk kell!
33 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
lollz
2021. júl. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Ennyiért még biztosan nem kerestek a Gy.k.-tól, hogy az elkoptatott billentyűzeted helyett újat ajánljanak fel.

Nem tudom, hogy hány pontod van válaszért, de gyanítom, hogy akinek 80-ezer pont felett van, annak több válasza van. Nem beszélve azokról, akiknek több mint 200-ezer pontjuk van válaszért.

Nőnöd kell még, vagy legalább sámlira állnod, hogy nyújtózkodva kilátszódj.

És akkor mi a csuda lenne, ha a 16-ezer válaszod valami nagy-nagy csúcs lenne?

2021. júl. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hàt nem,nem kerestek. Sőt, a modik sem ajàndékoztak meg egy sajàt, perszonalizàlt fotójukkal.


Most, h kérded, rànéztem és 36.000körül van a vàlaszért kapott pontom. (Szeretek trollkodni ugyebàr).


Jólvan,növök még egy kicsit, na (ugyanitt donabolt keresek a növekedéshez).

2021. júl. 5. 22:16
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
54k fölött vagyok kicsivel, de ha a toplistát lesem, biztos hogy vannak sokkal több válasszal rendelkezők is.
2021. júl. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
7600 válaszom van, de nem törekedtem arra sosem, hogy minél több legyen, és többnyire nincsenek 1-2 szavas válaszaim, hanem hosszabbak.
2021. júl. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
190 975 válasz a legtöbb, amit a toplistán találtam.
2021. júl. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 2*Sü ***** válasza:
100%

Ahhoz képest a Google csak 120 oldalt talált meg: [link]


De amúgy 2016 óta van új fiókom. Azóta 7773 választ írtam, ezzel együtt. (Az napi 4 válasz.) Szerintem ez is elég sok. Persze nem csak a mennyiség a lényeg. Nekem volt pár olyan válaszom, amit nem tudtam egyben elküldeni, mert túl hosszú volt, így több válaszba kellett törnöm. Nyilván nem ugyanolyan értéket képvisel 10 tőmondatos válasz, meg 10 hosszan kifejtős válasz. Volt olyan válasz, amit több napig érleltem, mikor volt egy kis időm, utánaolvastam, megfogalmaztam, aztán többször átfogalmaztam. A téma és a kérdező miatt megérte ennyi időt szánni rá.

2021. júl. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

✎ 190 975 válasz a legtöbb, amit a toplistán találtam. (6/ 2021. júl. 5. 23:07)

Megbocsáss, de kizárt, hogy bármelyik toplistán válasz darabszámot találtál. Amit annak hiszel, az, pontszám. Abból viszont több is van: [link] (Igaz, te tegnap írtad, és éjjel frissültek az adatok, de a változás alapján, ha a teljes pontszám növekedésük csak válasz miatt történt, akkor is, tegnap is több pontjuk volt válaszért, mint 190 975.)

A pontszámból legfeljebb a kérdés darabszám számolható ki, mert egy kérdésért 3 pont jár. De, még ez is kérdéses, mert csak akkor számolható ki, ha nincs törölt kérdés. Ugyanis, törölt kérdésért 3 pont levonást adnak, és nem lehet tudni, volt-e törölt kérdés, és ha igen, mennyi.

A válasz pontszámból nagyon durván is nehéz válasz darabszámra következtetni, mert egy értékelt válaszért (-5) – (+5) tartományból kap valamennyi pontot, attól függően, hogy milyen hasznosságúnak értékelték.

2021. júl. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Míg el nem felejtem: akik az "Azonnal beszélnünk kell" válaszlehetőséget jelölték be: miről akartok beszélni, ismerjük egymást? :D
2021. júl. 7. 12:43
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

1,5 éve regisztráltam akkor még másik account-tal az igazi nevemmel de azt nem nagyon akartam nagy népnek mutogatni mert priviben úgyis látják (igen hülyeség volt igazi névvel regisztrálni tudom). Azóta van ez. Az előzőn volt 1200, ezen 169. Ez lópikula a tiédhez is képest főleg ha a 19K-t nézzük.


Összesítve: nekem qrva sok, valakinek meg lóf@sz tejszínhabbal

2021. júl. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!