Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért kér a gyakori Captcha...

Miért kér a gyakori Captcha tesztet, mi történt?

Figyelt kérdés
"A számítógépedről nagyszámú oldalletöltést észleltünk": Ezt nem értem, a gyakorin nincs semmi amit nagy számban érdemes letölteni, legalább is nekem egyszerű felhasználónak. Néztem egy gyors vírustesztet a számítógépemen, de minden rendben volt. Mi lehet a gond? [link]

2021. júl. 8. 15:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Ráadásul rossz kategóriába ment a kérdés az internet/biztonság helyett...
2021. júl. 8. 15:19
 2/6 Gyakorikerdesek.hu válasza:
Létezik ilyen védelem a robotok ellen a Gyakorikérdéseken, de te most egy hiba miatt futottál bele ebbe, amit azóta javítottunk. Elnézésed kérjük!
2021. júl. 8. 15:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A linkelt kép szövege teljes mértékben megmagyarázza a jelenséget, te magad adod meg a választ a kérdésre.

Nem kell robotnak lenni hozzá, akár te is triggerelheted a védelmet, ha valamilyen ideiglenes hálózati anomália van nálad, vagy olyan gyorsan olyan sok oldalbetöltést csinálsz kézzel, ami miatt robotnak néznek (pl. egy kategórián belül egymás után nagyon sok aloldal végiglapozása).

2021. júl. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor volt ilyesmi, mikor túl sok választ értékeltem nagyon rövid idő alatt.
2021. júl. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#2:

Miért, vannak robotok is az oldalon? :D

2021. júl. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért nincsenek, mert ilyen védelmi rendszerek működnek. Elég ritkán jut keresztül olyan robot a regisztráción, ami el tud kezdeni spamelni. A furfangosabb emberek inkább manuálisan juttatják be a botot, és utána automatizálják a működését, amit az ilyen szűrők még mindig fel tudnak tartani és blokkolni.
2021. júl. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!