Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért gurul el a válaszadók...

Miért gurul el a válaszadók gyógyszere?

Figyelt kérdés
Rendszeresen látom hogy csapatostul nekiesnek a kérdezőnek, értelmetlen vagy hibáztató hozzászólásokkal (a másik meg a normális válaszok lepontozása). Ez miért van?
2021. júl. 13. 12:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Van aki simán csak trollkodik. Ilyenek mindig is lesznek, szerintem nincs sok gond velük. És emellett az itt válaszolók nagy része a saját kis elképzelt világában él, és a képzelt világa szabályai alapján válaszolgat. Foglamuk sincs a valóságról, meg arról, hogy a való élet esetleg bonyolultabb mint ami az ő kis agyukban létezik. Legszembetűnőbb ez a párkapcsolatos kérdéseknél, a kedvencem amikor valaki azt írta: nincs kapcsolatom, nem is volt, de ha lenne akkor ezt meg azt csinálnám. Én már elengedtem ezt a dolgot, csak mosolygok rajtuk.
2021. júl. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Óhát énnekem is mindig szétcseszik kérdésem.
2021. júl. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Pont a múltkor volt egy pont ugyanilyen kérdés. Csordaszellem, anonimitás, trollkodás, meg mindent is jobban tudok hozzáállás. Tojni kell az ilyenek fejére.

Egyébként, ha értelmes válaszokat adsz, akkor azokat az ilyen alacsony szintű trollok nem tudják lepontozni, mert magasabb szintűek vagy rendes emberek többen fel fogják pontozni. Általában ezt figyeltem meg a válaszaimnál, ha valaki lepontozza is még hasznosban szokott maradni.

De nem kizárt, hogy én is troll felhasználó vagyok, csak nem tudok róla és a többi troll éltet és a semmire vagyok magabiztos.

2021. júl. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hát nem csodálom, hogy más is kiborult már ettől :D

De olyan ciki amikor az első 2 oldal végig a kérdező oltása, a kérdésre való válasz nélkül.

2021. júl. 13. 15:52
 5/12 anonim ***** válasza:

borzasztóan sokat romlott a GYK színvonala. Tele van frusztrált agresszív, ideggyenge ostoba emberekkel.

Ha feltesz vki egy kérdést, jelentik, vagy nekiesnek a kérdezőnek, személyeskednek. Olyan, mintha az oldalra 90%ban hisztis kisgyerekek járnának fel.

2021. júl. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lehet
2021. júl. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%

Hát nem is tudom, azért a kérdezőket se kell félteni. Ők is tudnak ostoba meg agresszív kérdéseket írni. Illetve személyeskedni a válaszolókkal.

Ok nélkül egyébként jelentgethetem az értelmes kérdéseket és válaszokat, de azok attól nem lesznek törölve.

2021. júl. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
Na meg is jött az egyik!
2021. júl. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A közhiedelemmel ellentétben itt a válaszadók ugyanazok a személyek is lehetnek, mint a kérdezők, szóval... Nem tudom mi rosszat mondtam.

¯\_(ツ)_/¯

Egyébként nem igazán jelentgetek, max azt szoktam jelenteni, aki rossz kategóriába tette fel a kérdését. Bánom is én, ki min akar veszekedni.

2021. júl. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jó van
2021. júl. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!