Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Egy moderátor elmondja, az...

Egy moderátor elmondja, az ismerkedés részen meleg/bi kérdésnél mit lehet és mit nem? Törölték kérdésem, úgy írnék ki, hogy ne legyen miért törölniük.

Figyelt kérdés

Az alap, hogy kultúráltan, és burkoltan fogalmazok. De lehet, hogy a szexuális utalások miatt törölték? Egy meleg/bi kapcsolatban muszáj jelezni egymásnak, hogy passzív, vagy aktív, vagy mindkettő, enélkül nem megy melegek között. Lehet h mégis ez volt a gond a kérdésemnél? Rólam és akit keresek, azok kapcsán mit lehet tipikusan kiírni és mit nem?


Rólam, illetve a keresendő személyek kapcsán:


lakhelyet lehet megadni nagyjából?

És azt, hogy aktív (adó), passzív (befogadó) szerepű?

Életkori megjelölést?

Mit lehet még, és mit tilos (mi miatt törölnék megint)?



2021. júl. 16. 21:40
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
A tulajra utaltatok, hogy neki is lehet írni. Ott lehet esélyem. De melyik a tulaj email-je? Előre is köszönöm, aki megadja. Köszönöm az eddigi válaszokat is.
2021. júl. 18. 18:07
 12/18 anonim ***** válasza:

Tulaj email: info@gyakorikerdesek.hu

Moderátor email: moderator@gyakorikerdesek.hu

2021. júl. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik, mintha a "keresek" szó lett volna a baj. Ugyanis ha te keresel valakit, akkor apróhirdetést adsz fel. Az eleve tilos a szabályzat szerint, és a korábbi válaszok között is ott van a hivatkozás, hogy az alkalmi partnerkeresést törlik (értelmezze mindenki úgy, ahogy akarja, nem derül ki a kérdés pontos szövege).


Én a helyedben elengedném, mert a szabályzat szerint nem írhatod ki újra a törölt kérdést, emellett a moderálást nem kritizálhatod, mert a végén tiltani is fognak. Ez az oldal nem alkalmas társkeresésre, és akkor sem lenne az, ha megengednék azt amit kiírsz. Sok unatkozó troll fog veled szórakozni, meg a frusztált beszűkült gondolkodásúak beléd kötni.

2021. júl. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az újabb kultúrált válaszokat és az email-eket! :)

Igen, sajnos tele volt kötözködő, melegellenes kommentekkel.

És lehetséges, hogy igazad van, előző, a "keresek" szót is félreérthette a moderáció.


De hát ha erről volna szó, ezt úgy mondja a magyar: szőrszálhasogatás. Nem tud olvasni a sorok között.


Mert ugye aki ismerkedik, az KERES. Mit keres? Társat.

Hát szomorú, hogy mi folyik itt...

2021. júl. 18. 18:17
 15/18 A kérdező kommentje:

Közben gondolkodtam. Mégse lehetett kifogásuk a "keresek szó"! Hiszen az Ismerkedés részen ebben az alkategóriában írtam ki:

"TársKERESÉS":

https://www.gyakorikerdesek.hu/ismerkedes__tarskereses

2021. júl. 18. 18:59
 16/18 anonim ***** válasza:

Van egy olyan moderálási elv is, hogy ha egy kérdés alatt túl sok a törlendő válasz, és folyamatosan érkeznek az újak is, akkor magát a kérdést törlik, így nem kell visszatérően egyesével törölgetni az újabb kommenteket. Így viszont olyan kérdéseket is törölnek, amik nem sértenek semmilyen szabálypontot.

Ha tele van kötekedő, támadó (provokatív, vitázó, veszekedő stb.) hozzászólásokkal egy kérdés, és azok folyamatosan érkeznek, ilyenkor nagy eséllyel a kérdés törlésével zárják le az ügyet egy kattintással.

2021. júl. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Előző, értelek, viszon ez elég igazságtalan, mert észrevettem, hogy a törölt kérdéseim-válaszaim százalékszáma megugrott a két törölt kérdésem miatt... Amiről nem én tehetek, hanem a csupa csupa kötekedő kommentelő. Mások hibája miatt csökkentették a saját százalékomat.
2021. júl. 19. 00:03
 18/18 anonim ***** válasza:
#17: én 2 szintet estem vissza emiatt.
2021. júl. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!