Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mikor lesz kiértékelt a...

Röfögő_uborka kérdése:

Mikor lesz kiértékelt a válasz hasznossági százalékom?

Figyelt kérdés
A jogosultsági szintemnél azt írja, hogy a következő szinthez legalább 40% kéne hogy legyen, de jelenleg még nem kiértékelt, és ez már egy jó ideje így van. 18 válaszom van eddig. Ezek szerint még egyiket se értékelte senki, vagy még nem kaptam elég értékelést? Mennyi kell, hogy jelezze a válasz hasznossági százalékomat?

2021. júl. 28. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
98%
Az is lehet, hogy túl kevés választ adtál ahhoz, hogy reálisan értékelhető legyen azok összhasznossága. Ha a válaszaidnál nincs százalékos kijelzés, hogy mennyire hasznos, akkor nem értékelték elegen.
2021. júl. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt csak te tudod megnézni, hogy a válaszaidból mennyinél van értékelés; legalábbis, ha nem törölted ki azokat a „Megválaszoltjaid” gyűjteményből. (A válaszodnál piros, vagy zöld körben van valamennyi százalék.)

Itt például a 2. válasznak van értékelése, a másik kettőnek, nincs: [link]

(Amelyiknél nincs, azt sem biztos, hogy senki sem értékelte, mert értékelés csak akkor jelenik meg, ha az értékelők értékelési százalékainak összege eléri a 125%-ot. Itt például, mikor az első értékelés megtörtént, mivel az értékelő értékelési százaléka 69%, még nem jelent meg értékelés. Még a második értékelés után sem, mert az első két értékelő értékelési százaléka 69%+50%=119%. Csak a harmadik értékelés után jelent meg értékelés, mert 69%+50%+56%=175%, ez már elérte a 125% összeget. Az nyilvánvaló, hogy egyetlen értékelés esetén nem jelenik meg értékelés, mert senkinek sem lehet 125% az értékelési százaléka, legfeljebb 100% lehet: [link] )


Azt nem tudom, mert nem találtam ismertetőben és kipróbálni sem tudom, hogy a(z összesített) válasz hasznossági százaléknál van-e alsó darabszám, azaz, hogy hány értékelt válasz darabszámig nem mutatják.

2021. júl. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Update: mostmár kiértékelt, 89%.

2021. aug. 8. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!