Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Csak engem bosszant, hogy nem...

Csak engem bosszant, hogy nem lehet korlátlanül kérdést feltenni vagy akár válaszokat adni itt a gyakorin?

Figyelt kérdés
Néha úgy bosszant, hogy korlátozva vagyok mind válasz adásban és kérdés feltevésben is. A --uora teljesen más, többnyire értlemes ember adnak ott választ sőt tartalmasabb válaszok vannak ott, ott nincs időkorlát se válasz se kérdés feltevés közben (legalább is eddig ezt tapasztaltam). Régen itt nem volt ez a 16-os korhatár mikor még 13-14-15 évesek is írhattak ki kérdéseket nyugodtan. Most már egyből törölve lesz ha kimerészeli írni a korát és 16 alatt van. Itt még teljesen oktalanul is törölnek kérdéseket, mikor semmi szabályszegő nem volt benne max egy okostojásnak nem tetszett és jelentette vagy kamunak hiszik ha egy kicsit is eltér a családi környezete mint az övé. és amilyen szintű válaszokat látok itt néha, na attól néha többször meggondolom, hogy érdemes e itt lenni vagy nem. De ettől független jó pontjai is vannak az oldalnak mint nagyon sok kategóriája van, semleges kérdésekre nem szoktak betalálni, vannak mulatságos vitahangulatú kérdések is. De engem ez a néhány dolog időnként felbosszant. Régóta vagyok gyakoris igaz, de nem mindig írok ki kérédt inkább csak figyelgetni szoktam néhány érdekfeszítőt. válaszolgatni se szoktam mivel néha a sárgaföldig lepontoznak pedig más is egyet értett velem, privátban támadtak párszor tiltás ellenére is, szóval ja. Mást is szoktak ezek a dolgok bosszantani akik igazi gyakorisok itt? :)

2021. aug. 2. 18:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%

Minden, ami korlátlan, visszaélésre ad lehetőséget. Képzeld el azt, hogy van egy hozzád hasonló dolgokon megsértődött, sértett ember, aki bosszúból nekiáll éjszaka szétbarmolni az oldalt, és senki nem fogja megállítani. Néhány óra alatt több száz kérdést és több ezer választ lehet - kézzel, de szkripttel is - generálni. Ugyanezt megcsinálja más szórakozásból, trollkodásból is, és akkor is ha nincs éjszaka.

Nincs folyamatos moderáció az oldalon, van hogy pár óráig nem törlődnek a jelentett dolgok. Egy rombolásban kellően motivált ember sorban minden egyes kérdés alá beszemetelve valamit (vedd bele, hogy spam, reklám, flood, vagy bármilyen ocsmány dolog is lehet, nem csak panaszkodás) egy perc alatt 5-10 kérdést szétver. Szorozd ezt be két órával, és persze azzal, hogy ezt nem egy ember csinálja egy időben, és mindent egyesével moderálni kellene.


Sehol nincs ilyen szabadság, mert jóval több kárt okoz, mint hasznot.

2021. aug. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
igen, csak téged
2021. aug. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
2.érdekes láttam azért hasonló kérdéseket is itt akkor mégse vagyok egyedül :)..
2021. aug. 2. 19:43
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én korlátlanul tudok válaszolni. 5-ös szint.
2021. aug. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

"Én korlátlanul tudok válaszolni"

Nem tudsz, próbáld ki!


"láttam azért hasonló kérdéseket is itt"

Akkor nem vagy egyedül, de kevesen vagytok. Miért akarsz sok választ írni?

Ha több embernek szeretnél válaszolni, vagy hoszabban akkor be tudod írni egy válaszba mint én.

2021. aug. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

5-ös? azta :)

én még a 2-esen vagyok sajnos.:(


Akkor nem vagy egyedül, de kevesen vagytok. Miért akarsz sok választ írni?

-Hát néha ilyen kedvem van és tudnék adni válaszokat sok kérdésre.

Ha több embernek szeretnél válaszolni, vagy hoszabban akkor be tudod írni egy válaszba mint én.

-ez is igaz :)

2021. aug. 2. 19:55
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"Jogosultságaid:


Korlátozás nélkül írhatsz válaszokat.


15 percenként egy kérdést írhatsz.


Korlátozás nélkül írhatsz privát üzeneteket."


Ha elég hosszú ideje regisztrálva vagy és elég kérdést vagy hasznos választ írtál, akkor lehet korlátlanul válaszolni. A 15 percenként 1 kérdést nem tartom túl szigorú korlátozásnak.


A 16-os korhatár meg EU-s hülyeség, azért vezette be a gyk. mert kötelező nekik.

2021. aug. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Amúgy van olya szint ahol korlátlan lehet választ adni? még ha kérdést felteni nem? vagy egyáltalán nincs ilyen?
2021. aug. 2. 19:57
 9/17 A kérdező kommentje:
7.köszi épp egy időbe írhattunk és nem láttam :D
2021. aug. 2. 19:58
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a korlátlan válaszoló szint az 5-ös. O.o
2021. aug. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!